Zamknij
REKLAMA

Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Restauracja Jolka zatrudni osobę kelner/barman

Poszukiwanay osoba na stanowisko kelner barman w Restauracji Jolka w Szczecinku. Wymagania: wysoka dyspozycyjność (praca również w weekendy), wysoka kultura osobista, umiejętność rozwiązywania problemów, doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Oferujemy pracę w młodym zespole, stabilne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres e-mailowy lub składać osobiście w Hotelu Active w Szczecinku (ul.Ordona 29, za Restauracją "Jolka"). Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Bordon Sp. z o.o. ul. Ordona 29, 78-400 Szczecinek, NIP- 673********01 REGON- 330141080. Wysyłając dokumenty prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) "

tel. 790666882
email. recepcja@hotelactive.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-12-06 15:38:44#4877

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7.38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMSUsługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie