Zamknij
REKLAMA

Artykuły sponsorowane

Artykuły partnerów biznesowych, także promocyjne i sponsorowane

REKLAMA
12:42, 06.02.2023
Wiele osób zetknęło się już z terminem pozycjonowania. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, z jakich elementów się ono składa, a także jak wygląda praca ekspertów. Warto wiedzieć, jak wygląda pozycjonowanie, choćby po to, aby móc zweryfikować pracę specjalistów. Koniecznie zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przebiegu działań SEO.
12:08, 06.02.2023
Usprawnienie leczenia chorób rzadkich zależy w znaczącym stopniu od ich wczesnego rozpoznania, a jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnej diagnostyki genetycznej - wskazywali uczestnicy Healthcare Policy Summit poświęconego chorobom rzadkim. Rekomendacje specjalistów zostaną przedstawione Ministerstwu Zdrowia w marcu 2023 r.
11:11, 06.02.2023
Posiadasz nieruchomości gruntowe? Bez względu na to, co zamierzasz zrobić z własną działką - sprzedać, wydzierżawić, przepisać na członka rodziny, wybudować na niej dom, czy "poczekać na lepsze czasy" - powinieneś wykonać jej gruntowną diagnozę pod kątem wad, uciążliwości, zagrożeń i ograniczeń formalnoprawnych oraz potencjału inwestycyjnego. Sprawdzenie działki da gwarancję bezpiecznej inwestycji i szansę na rozpoznanie sytuacji rynkowej.
22:29, 05.02.2023
Lawaiia - sklep  z biżuterią bursztynową
13:04, 03.02.2023
Jeszcze kilka lat temu praca zdalna była przywilejem nielicznych przedstawicieli bardzo wąskich grup zawodowych – dziś jest natomiast dostępna dla wielu pracowników różnych branż, jak również dla części osób samozatrudnionych. Bardzo ważną kwestią, decydującą o efektywności i jakości pracy z domu, jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni roboczej. Jak ją skomponować i jak ozdobić, aby spełniała swoje zadania? Czy naklejka naścienna w domowym biurze jest dobrym wyborem dekoracji?
REKLAMA
12:58, 03.02.2023
Dieta i aktywność fizyczna to najważniejsze czynniki, które mają wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Okazuje się jednak, że spożywanie niskokalorycznych posiłków i godziny spędzone na siłowni nie zawsze skutkują szybką utratą wagi. Osoby, którym zależy na czasie, mogą sięgnąć po bezpieczne spalacze tłuszczu — dowiedz się, jak działają takie substancje.
11:28, 03.02.2023
Fundacja Orange wspiera mieszkańców mniejszych miejscowości w rozwoju lokalnych działań społecznych. Do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do nowej edycji programu Pracownie Orange. To szansa dla miejscowości do 40 tysięcy mieszkańców na zyskanie multimedialnej świetlicy wyposażonej w nowoczesny sprzęt oraz na wsparcie w jej prowadzeniu tak, aby służyła im jak najlepiej. Udział w programie jest bezpłatny.
10:48, 02.02.2023
Pomagamy osiągać cele marketingowe poprzez zdobywający popularność format wideo
08:39, 02.02.2023
Rozpoczął się właśnie nabór do 3. edycji konkursu Literacka Podróż Hestii, który wyróżnia najciekawsze polskie książki dla dzieci i młodzieży, napisane z myślą o odbiorcach w wieku 10-15 lat. W tym roku ponownie przyznana zostanie Nagroda Literacka Podróż Hestii, której mecenasem jest ERGO Hestia. Organizacją konkursu zajmuje się Fundacja Artystyczna Podróż Hestii, działająca w kilkuletnim już partnerstwie z Fundacją Wisławy Szymborskiej.
10:31, 01.02.2023
Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu psychodietetyki, psychologii reklamy i komunikacji lub innej wąskiej dziedziny w wybranej branży? Możesz zapisać się na szkolenie lub zdecydować się na kontynuację edukacji pod okiem wykwalifikowanej kadry, wybierając studia podyplomowe. Współcześnie możesz wziąć udział w rekrutacji na kierunki prowadzone w 100% przez internet. Czy nauka online to dobry wybór?
REKLAMA
08:50, 01.02.2023
W 2021 r. paliwa kopalne stanowiły 70 proc. dostępnej energii brutto w Unii Europejskiej; liderem pod tym względem była Malta (96 proc.), następnie Cypr, Holandia (po 89 proc.) oraz Irlandia i Polska (po 88 proc.) – podał Eurostat.
08:17, 01.02.2023
Blisko pół miliona zatrudnionych, stopa bezrobocia niższa o ok. 1,7 punktu procentowego, stabilizacja rynku pracy – to, według raportu przygotowanego na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, niektóre tylko efekty funduszy europejskich na polskim rynku pracy w latach 2014-2021.
12:55, 31.01.2023
Niektóre urządzenia znajdujące się w łazience są wykorzystywane praktycznie codziennie, w związku z czym sposób ich użytkowania znacząco wpływa na wysokość rachunków za prąd. Jak pokazują wyniki analizy przeprowadzonej przez Krajową Agencję Poszanowania Energii dla PKEE, aż o 31 proc. możemy zmniejszyć zużycie prądu przez suszarkę bębnową, a o 9 proc. przez suszarkę do włosów. Jak to zrobić?
1
10:43, 31.01.2023
Alergeny w domu mogą być irytującym, a nawet niebezpiecznym problemem. Dla alergików wyeliminowanie tych alergenów ze środowiska domowego może być trudne. Aby zmniejszyć ryzyko problemów związanych z alergią w domu, ważne jest zidentyfikowanie i wyeliminowanie wszelkich potencjalnych czynników wyzwalających. Na szczęście istnieje kilka prostych kroków, które mogą pomóc zredukować obecność alergenów w Twoim domu. Od używania filtrów powietrza po regularne odkurzanie i dokładne czyszczenie — te strategie mogą pomóc w stworzeniu zdrowszego środowiska domowego dla wszystkich jego mieszkańców.
10:42, 31.01.2023
Praca nad rozwijaniem produktu w branży IT musi być odpowiednio zorganizowana, jeśli chce się w możliwie jak najkrótszym czasie uzyskać jak najlepsze efekty. Dowiedz się, jakie zasady, działania i narzędzia dobrze jest wdrożyć oraz jaką strategię przyjąć. Krótko opisujemy najpopularniejsze metody zarządzania projektami IT!
REKLAMA
REKLAMA