Zamknij
REKLAMA

czwartek, 12.12, godz. 18:00

Od 12.12.2019 do 12.12.2019

Galeria Sztuki "Zamek"

Bilety: wstęp wolny

Galeria Sztuki „Zamek” zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy fotografii pt.  „SUBIEKTYWNIE OBIEKTYWEM” autorstwa  Roberta Antosza mieszkańca naszego miasta, pasjonata przyrody.
Wernisaż odbędzie się  12 grudnia o godz . 18:00.

Robert Antosz – nieustająco i niezmiennie rocznik 68. Wykształcony na leśnika, ukształtowany na absolutnego miłośnika przyrody i pasjonata fotografii. Z aparatem nie rozstaje się od czasów szkoły podstawowej. Wieloletni współpracownik Samorządowej Agencji Promocji i Kultury, założyciel Szczecineckiego Klubu Fotograficznego „Luminis”, laureat wielu konkursów fotograficznych, autor publikujący w prasie, albumach, kalendarzach.

Niezmiennie od lat w fotografii fascynuje mnie to, że w doskonale wybranym okruchu czasu zapisuję pojedynczym zdjęciem w pamięć, jak i jej późniejsze interpretacje, całe historie, opowiadania, których fabułę zawsze redaguje wrażliwość – zarówno moja jak i odbiorców. Fotografia nie jest bezmyślnym „pstrykaniem widoczków”. Fotografia jest nieustającym rozwojem w dostrzeganiu i zapisywaniu nieodwołalnie przemijających chwil – chwil, które trwają czasami zaledwie tysięczne sekundy. Wierzę, że każda z zaprezentowanych prac stanie się opowiadaniem bliskim Twojemu gustowi i wrażliwości.
 


sobota, 26 września 2020