Zamknij
REKLAMA

Wycieczka do Energylandii na Halloween Night / aż 12 godzin zabawy!

Wycieczka do Energylandii na Halloween Night / aż 12 godzin zabawy!
  • piątek 22 października
  • 22.10.2021 - 24.10.2021
  • Wyjazd / ENERGYLANDIA
  • 189zł
Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa.

Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na HALLOWEENOWĄ wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 22-24 października!

Wraz z przewoźnikiem dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie podróży, a na miejscu o bezpieczną i wesołą zabawę zadbają pracownicy Energylandii.

ENERGYLANDIA to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Istnieje też na rynku zaledwie od 7 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Energylandia dzieli się na 6 atrakcyjnych stref: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, Smoczy Gród, Wodną – Water Park i AQUALANTIS.

W strefie ekstremalnej, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster – największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster – światowy rekordzista wśród wodnych kolejek!

Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h. Projekt powstał dzięki synergii dwóch potężnych firm: amerykańskiej Rocky Mountain Constructions oraz holenderskiej Vekomy.

Rollercoaster Abyssus to perełka strefy Aqualantis, która została otwarta w lipcu 2021 roku. Zaprojektowany on został w tematyce stacji pomp dokładnie tam, gdzie kiedyś wznosiła się świątynia potężnego władcy mórz Abyssusa. Dla lubiących szybować w chmurach, producenci atrakcji zapewnili efekty nieważkości, niespodziewane efekty grawitacyjne oraz wiele efektów wodnych takich jak wodospady, jeziora i fontanny.

Halloween Night to aż 12 godzin nieustannej zabawy na fantastycznych atrakcjach w 6 strefach tematycznych. Wspólna zabawa w prawdziwie upiornym klimacie Energylandii, która na tę noc całkowicie się odmieni. Co krok będzie można napotkać upiornie wystylizowanych animatorów, dekoracje i scenografie z dreszczykiem. Zostanie przygotowanych kilka wyjątkowych pokazów i widowisk. Dodatkowo aż 4 domy strachów: Monster House, Psychoterria, Obsessive House oraz Scary Loft!

TERMIN: 22-24 października 2021

PROGRAM:


22 października – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 23.30. Przyjazd do Energylandii około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 22.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
24 października – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 6.00


*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Połczynie Zdroju, Barwicach, Jastrowiu i Pile

CENA: 189 zł

Cena obejmuje:


transport nowym, wygodnym autokarem (marki Setra)
ubezpieczenie
opiekę pilota


Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii, płatne po zgłoszeniu:


1 zł (dzieci do 3 lat)
89 zł* (dzieci do 140 cm wzrostu)
139 zł* (osoba dorosła)


*osoby przebrane od stóp do głów w stylu HALLOWEEN mogą skorzystać z promocyjnego biletu (74 zł/49 zł)! Nie dotyczy niepełnego przebrania, tj. tylko maski na twarzy lub samej peleryny. Przebranie nie może być przykryte inną odzieżą wierzchnią np. kurtka na sukience.

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643.

http://www.mbp.bornesulinowo.pl/cms/?p=52750

 

październik 2021


22.10 piątek 24.10 niedziela
Wycieczka do Energylandii na Halloween Night / aż 12 godzin zabawy!

listopad 2021


7.11 niedziela
Komedia muzyczna!

Komedia muzyczna!

7 listopada 2021 

Czytaj więcej
11.11 czwartek
MTB BIAŁY BÓR

MTB BIAŁY BÓR

11 listopada 2021 

Czytaj więcej

styczeń 2022