Zamknij
REKLAMA

piątek, 21.02, godz. do ustalenia

Budynek OP, Armii Krajowej 29

Bilety: bezpłatnie

Strefa Aktywnego Seniora po raz kolejny zaprasza na warsztaty. Tym razem warsztaty, które odbędą się 21.02.2020  mają połączyć pokolenia i zwrócić uwagę na ekologię.

„Eko torba lepiej wygląda” – to autorski projekt 4 licealistek ze Szczecinka.  Wiktoria Wiśniewska, Ola Kozakiewicz, Paulina Nowak oraz Aleksandra Makselon  to uczennice I LO im Księżnej Elżbiety. Na warsztatach podzielą się swoją eko - wiedzą i pokażą parę trików, które pozwolą uchronić i tak mocno zaśmieconą Ziemię przed kolejnymi odpadami. Podczas tego projektu zarówno seniorzy jak i juniorzy będą mogli poszerzyć wiadomości na temat ekologii. Jedna reklamówka kupowana podczas zakupów przeradza się w tony tworzywa sztucznego, które rozkłada się przez setki lat. Uczestnicy dowiedzą się o  świadomych zakupach oraz  będą mieli okazję porozmawiać o ekologicznym podejściu do życia.  Kilka zmian w codziennych nawykach może spowodować ogromną ulgę dla środowiska. Spotkanie obejmuje również część warsztatową, podczas, której będzie można stworzyć swoją własnoręcznie zdobioną torbę wielorazowego użytku. Będzie również wspaniała okazja do spędzenie wspólnie czasu i integrację między pokoleniami. Dyskusja na temat ekologii, widziana różnymi oczami, może być bardzo owocna zarówno dla seniorów jak i juniorów.

Zapisy pod nr telefonu 531 111 206

Warsztaty odbędą się 21 lutego w budynku OP, Armii Krajowej 29. Godzina warsztatów będzie podawana podczas telefonicznych zapisów.

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone