Zamknij
REKLAMA

środa, 12.02, godz. 17:30

Kino Wolność

Bilety: Bilety w cenie 75 zł dostępne w kasie kina Wolność oraz pod adresem: https://www.kupbilecik.pl/impr

To tylko sex - sztuka, która może radykalnie zmienić twoje życie miłosne!
Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?
Czego tak naprawdę pragną kobiety?
Kto ma większy apetyt i na co?
Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna?

Twórcy sztuki "Jak zostać SEX GURU" przedstawiają nową, pikantną i przezabawną komedię "To tylko sex". Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI ( #edytaradzi) w roli sex eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu.

"To tylko sex!" to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka - związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanos - znany z wyreżyserowania hitu "BOEING, BOEING". Z takim składem "To tylko sex!" z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątku.
Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym - nie rezygnuj z dobrej zabawy - przyjdź, przyprowadź znajomych i podziel się swoją radą! Humor i śmiech pozwolą na większą otwartość z przymrużeniem oka.
Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

Kup bilet na hit "To tylko sex"- duża dawka śmiechu do łez gwarantowana!

Zapraszamy na spektakl do kina Wolność 12 lutego 2020r. o godz. 17:30.
 

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone