Zamknij
REKLAMA

piątek, 20.09, godz. start godz. 11:00

start i meta:ogród SAPiK-u przy ulicy Kilińskiego 1

Bilety: brak

Już ósmy rok Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zaprasza uczniów szczecineckich szkół oraz pozostałych mieszkańców naszego miasta do wspólnej jazdy rowerem wokół jeziora Trzesiecko podczas rajdu „Naokoło jest wesoło”.

Podobne inicjatywy organizowane są w wielu miastach Europy i związane są z obchodzonym 22.września Dniem bez samochodu. Jest to szczególnie ważne w ostatnich latach, gdy wszystkim coraz mocniej doskwierają zmiany klimatyczne spowodowane zanieczyszczeniem środowiska, a wdrażanie ekologicznych rozwiązań staje się wręcz koniecznością.

Nasze miasto nadąża za tymi potrzebami udostępniając mieszkańcom bezpłatną komunikację miejską oraz rowery. Tym chętniej i liczniej pragniemy zaprosić zarówno uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wszystkich mieszkańców Szczecinka i całego powiatu w rajdzie, który odbędzie się 20.09.2019r. Startujemy o godzinie 11.00 z ogrodu SAPiK-u przy ulicy Kilińskiego 1 i tam też przewidziana jest  meta. Trasa to tradycyjnie ścieżka dookoła jeziora Trzesiecko.

Dla szkół, które zbiorą największą liczbę uczestników w swojej kategorii wiekowej zostaną przyznane atrakcyjne nagrody. Liczymy na liczny udział.


sobota21 września

poniedziałek23 września

środa25 września

czwartek26 września

sobota28 września

piątek4 października

sobota5 października

sobota12 października

czwartek17 października

sobota19 października

niedziela20 października

czwartek7 listopada

poniedziałek11 listopada
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone