Zamknij
REKLAMA

Odjechana Farsa - 10 postaci, dwoje aktorów, 70 scen, 150 przebiórek

Odjechana Farsa - 10 postaci, dwoje aktorów, 70 scen, 150 przebiórek
  • czwartek 13 kwietnia, 19:00
  • 13.04.2023
  • Szczecinek
  • 79
Przed Państwem zabawa w czystej formie, a także popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy! 

"Odjechana Farsa" to zwariowana teatralna przygoda. Błyskotliwe dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji połączone z imponującą inscenizacją oraz gwiazdorską obsadą - wszystko to czeka na widzów podczas nieprzewidywalnej komedii "Odjechana Farsa"!

Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak, pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów (Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes), którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji. Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie - jak żyć w szczęśliwym związku - ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna ze inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej - to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji.

W 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy zagrają ponad

70 scen, do których przebiorą się

150 razy... mając czasami tylko

15 sekund...!

UWAGA: obejrzenie "Odjechanej Farsy" może być przyczyną niemożności powstrzymania śmiechu i grozi intensyfikacją dobrego humoru. Przed wizytą w teatrze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. A potem, niezależnie od diagnozy lekarza, i tak przyjdź na "Odjechaną Farsę"... -  najwyżej umrzesz ze śmiechu…

Obsada:

Joanna Koroniewska/Monika Mazur

Piotr Szwedes


Autorzy: Philip Lazebnik, Kingsley Day

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Tłumaczenie: Hanna Szczerkowska

Impresariat: Good Events Factor

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl