Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Operator maszyn

Promuj to ogłoszenie2021-04-12 18:49:48#3567

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- stawkę brutto: 14 ? brutto/h, około 1900 ? netto/miesiąc,
- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
- zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania,
- pracę w systemie zmianowym,
- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy.

Zadania:
- kontrola i monitoring maszyn produkcyjnych,
- umiejętność rozpoznawania i eliminowania błędów,
- usuwanie usterek,
- wykonywanie prostych zadań konserwacyjnych i naprawczych.

Wymagania:
- pierwsze doświadczenie w pracy z maszynami,
- doświadczenie zawodowe w obróbce drewna,
- niezawodność, wysoki poziom zaangażowania i duch zespołowy,
- gotowość do pracy zmianowej i w soboty,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Kontakt:
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 515 909 950
+48 572 505 720
+48515909954
Mail: [email protected]

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69.

Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator i HR Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji.

tel. +48515909950
email. praca@hrnavigator.com.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-04-12 18:49:48#3567

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7.38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie