Zamknij
REKLAMA

Fani Legii Warszawa zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Dziecka

Fani Legii Warszawa zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Dziecka
  • wtorek 9 sierpnia, 14:00 - 18:00
  • 28.05.2022
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Szczecinku
  • bezpłatnie
Fani Legii Warszawa zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Dziecka

Każdego roku szczecineccy fani klubu piłkarskiego organizują spotkanie dla najmłodszych mieszkańców, w trakcie którego czeka na nich moc zabawy i atrakcji. W ten sposób ci najmłodsi i ci nieco starsi miłośnicy „kopanej” wspólnie świętują 1 czerwca. Nie inaczej będzie również i tym razem

Legia Warszawa – Fan Club Szczecinek zaprasza najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziców na wspólne spędzenie czasu z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie to organizowane jest w naszym mieście już po raz czwarty.

- Na terenie przy hali „Ślusarnia” będzie czekać na dzieci moc atrakcji. Będą to między innymi dmuchane zamki, samochód ratownictwa medycznego, malowanie twarzy, farbowanie włosów, stoisko z kolorowymi warkoczykami, piana wodna, mini festiwal baniek mydlanych, wybuchowe konfetti oraz wiele, wiele innych – zachęcają organizatorzy.

- Impreza jak co roku będzie prowadzona przez doświadczonego animatora, a czas umilać będą również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto na każde dziecko przy wejściu na teren imprezy czekać będzie gadżet upominek, jak również podczas trwania imprezy rozdawane będą atrakcyjne upominki.

Każdy z małych gości otrzyma także bon, który upoważniać będzie dziecko do odbioru kiełbaski z grilla, napoju, loda, gofra oraz popcornu. Ponadto dla pierwszych 400 osób, które pojawią się na imprezie, organizatorzy przygotowali voucher z biletem na mecz Legi Warszawa.

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka odbędzie się w sobotę, 28 maja  na terenie przy Ślusarni. Impreza rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do godz. 18. Wstęp bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają dzieci oraz starszych członków rodziny.


sierpień 2022


26.08 piątek 28.08 niedziela
Sierpniowa wycieczka do Energylandii na Magic Night / aż 13 godzin zabawy!

wrzesień 2022


22.09 czwartek
Eleni - 45-lecie

Eleni - 45-lecie

22 września 2022 

Czytaj więcej

październik 2022


15.10 sobota
"Kolor Cafe" Przeboje włoskie i francuskie

listopad 2022


20.11 niedziela
30 lat jak jeden koncert...

grudzień 2022