Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Koordynator zespołu linii maszyn

Do naszego oddziału Tvilum w Szczecinku poszukujemy:

Koordynatora zespołu linii maszyn

Tvilum to globalny dostawca gotowych do montażu mebli, których roczny obrót wynosi 1 miliard DKK. Firma Tvilum została założona w 1965 roku i produkuje ponad 8 milionów sztuk mebli rocznie, które są sprzedawane wiodącym sprzedawcom detalicznym i sieciom meblowym na całym świecie. Tvilum dba o środowisko i bierze odpowiedzialność za zapewnienie trwałości swych działań. Tvilum zatrudnia 850 pracowników, którzy pracują w siedzibie głównej i fabrykach w Danii i Polsce, a także w centrum dystrybucyjnym i biurach sprzedaży w USA, Chile, Japonii, a także w kilku europejskich lokalizacjach. W Tvilum naszym celem jest rozwijać się i wspierać naszych Partnerów i Klientów.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć wyniki i coś zmienić, teraz masz szansę stać się część zespołu produkcyjnego w naszym oddziale Tvilum w Szczecinku, z bezpośrednim raportowaniem do Managera Produkcji.

Główne obowiązki:
? Zarządzanie zespołem produkcyjnym
? Wsparcie Managera produkcji
? Organizacja, nadzór i kontrola działań związanych z produkcją
? Szkolenie zespołu w zakresie optymalizacji ustawień (SMED)
? Dokonywanie bieżących ulepszeń poprzez procesy LEAN Manufacturing
? Dbanie o dobrą współpracę w dziale oraz między zespołami działów, postępowanie zgodnie z najlepszymi praktykami
? Realizacja planów produkcyjnych pod kątem ilości, terminowości i jakości
? W przypadku poważnych uchybień w zakresie jakości, bezpieczeństwa i awarii przejęcie inicjatywy celem znalezienia źródła i przyczyny

Wymagania:
? Wykształcenie min. średnie
? Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
? Znajomość procesów produkcyjnych przy produkcji seryjnej
? Znajomość obsługi komputera
? Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie potocznej
? Umiejętność motywowania i rozwoju pracowników przy użyciu narzędzi Lean
? Umiejętność planowania, ustalania priorytetów i weryfikacji ich realizacji

Cechy osobiste:
? Przejmowanie inicjatywy, spostrzegawczość i systematyczność
? Orientacja na wynik
? Sumienność, zorganizowanie i dbałość o szczegóły
? Przejrzysta, kulturalna i motywująca komunikacja
? Zaangażowanie
? Świadomość jakości , odpowiedzialność
? Elastyczność

Oferujemy:
? Pracę w znanej na całym świecie firmie meblarskiej z kompetentnymi i pomocnymi kolegami
? Będziesz częścią dobrze funkcjonującego zespołu w firmie, która oferuje elastyczność i pozytywne środowisko pracy
? Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
? Onboarding dostosowany do kompetencji i potrzeb pracownika
? Konkurencyjne warunki pracy i pakiet benefitów
? Stałe godziny pracy

tel. 885890668
email. msa@tvilum.com

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-04-02 11:28:41#3513

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7.38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie