Zamknij
REKLAMA

Miasto pomaga szpitalowi. Do placówki trafi nowy sprzęt

12:42, 13.10.2021 | PROGRAM SAMORZĄDOWY
Skomentuj fot. iszczecinek.pl
REKLAMA

Szczecinecki szpital może liczyć na wsparcie szczecineckiego ratusza. Pomimo tego, że Miasto Szczecinek nie jest już współwłaścicielem lecznicy, to nie odcina się od tej placówki i w miarę swoich możliwości wspiera spółkę tak ważną dla mieszkańców Szczecinka.

Wkrótce na konto szpitala wpłyną środki w wysokości 200 tys. złotych, które przeznaczone zostaną między innymi na laparoskop oraz stanowisko do resuscytacji noworodków.

O szczegóły pytamy burmistrza Daniela Raka.

(PROGRAM SAMORZĄDOWY)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (9)

AdasAdas

5 2

Brawo, tylko szkoda, że zawsze ktoś z zewnątrz musi wspierać szpitale, a to obowiązek państwa, a nie WOŚP czy burmistrza. Ps. Rodzice ze Szczecinka proszą o chirurgia dziecięcego !!! 14:04, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkankaMieszkanka

3 1

Prywatne szpitale i przychodnie muszą sobie radzić bez wsparcia miasta i powiatu.
Można? Można. Tylko tam pociotków do pracy się nie upchnie, prawda? 19:45, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jeszcze zdrowyJeszcze zdrowy

1 0

A jeżeli mówimy o sprawach medycznych, to mam wynik spostrzeżeń z chwilowego pogorszenia stanu mojego zdrowia i osób z mojej Rodziny, gdzie musiałem być ich asystentem, gdzie trzeba było odwiedzić 4 lekarzy.
No to idziemy do lekarza i zderzenie z rzeczywistością. Rejestracja telefoniczna (o qwa... jaki sukces, że nie osobista! Tylko jak się dodzwonić.
I zaznaczam: NIE PODAJĘ, KTÓRA TO PRZYCHODNIA. Niech ich Kierownictwo uderzy się w pierś, bo to może ich dotyczy?..
Przychodzisz na 15 minut przed terminem wyznaczonym przez „panienkę z okienka”, czyli z rejestracji. A tam zbiorowisko... 6-8-10 osób, każdy z (podobno) wyznaczonym minutowo terminem wejścia do lekarza. Jak przychodzisz, następuje rozczarowanie. Idea harmonogramu czasowego bierze w łeb, tłumek pod drzwiami rządzi się swoimi prawami, kto bardziej pyskaty, wchodząc do poczekalni, najpierw „robi akcję rozpoznania kto i na którą”, a potem, znając realia, ogłasza, że jego termin, to już... już... za 5 minut (bo to wynik po rozpoznaniu cwaniactwa).
I nikt tego nie ma szans sprawdzić jaka jest prawda, a presja pyskatego pacjenta działa. Planując zajęcia na swój dzień, znajdujesz się nagle w czarnej du*pie, opóźnienie twoje nagle staje się 2-godzinne.
A wystarczyłoby, aby osoby w rejestracji, wyznaczając pacjentowi minutowy termin wejścia do lekarza, na początku dnia pracy, dawali lekarzowi listę pacjentów i przypisanym im kodem dziennym, który otrzymał też pacjent w chwili rejestracji z podaniem godziny (nigdy z numerem kolejnym, aby nie dopuść do rozkwitu cwaniactwa). Pacjent przychodząc do przychodni, zgłaszałby się do rejestracji, otrzymując żeton z przypisana kolejnością wejścia.
Do gabinetu zapraszałby lekarz, zapraszając według harmonogramu przygotowanego wcześniej przez „rejestrację”, pacjenci zapraszani według ustalonego kodu, zapisanego na żetonie.
W ten sposób, cwaniacy nie mieliby miejsca, a ja miałbym mniej straconego czasu, a cwaniactwo dostałoby po łapach. Ewentualnego cwaniaka, lekarz w drzwiach by odprawił.
Za wzorowy przykład organizacji przyjęć pacjentów stawiam stomatologa na Kołobrzeskiej. Tam masz wyznaczoną godzinę i nie ma żadnych przepychanek, kolejek, cwaniaków. Tu COVID POMÓGŁ.
21:38, 13.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

UzdrowionyUzdrowiony

0 0

Pomysły znakomite, ale przy potężnym niedoborze lekarzy nie mają racji bytu. 08:51, 14.10.2021


pacjentpacjent

1 0

mogliby jeszcze podesłać kilku dobrych lekarzy specjalistów 22:15, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jdjskjdjsk

0 0

szkoda tylko ze lekarze uciekają. Jak plotki donosza 07:10, 14.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

guruguru

1 0

DANIEL to ty nie wiesz nawet jak ma prezes szpitala na imie?? oj Daniel Daniel. 07:11, 14.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObywatelkaObywatelka

0 0

Sprzęt sam pacjentów nie wyleczy, a personelu medycznego brakuje. Prawdopodobnie medycy nie chcą pracować pod rządami pewnych osób. 11:53, 14.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

annaaannaa

0 0

'Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:
.
www.e-sponsorka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 16:27, 14.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%