Walka ze śmieciami w Szczecinku weszła na nowy poziom – poziom szlabanu. Teraz, poza jedynie kilkuset osobami z pilotem, nie wjedzie tu nikt obcy… a śmieci, jak były, tak są.
W najnowszym odcinku BedkaSzczecinekShow omawiane są losy fachowców wyrzuconych przez burmistrza. Gdzie obecnie pracują? Czy idzie im dobrze w nowych miejscach? Ponadto, czy burmistrz powołuje kompetentne osoby na kierownicze stanowiska w miejskich spółkach i instytucjach?
Czy da się skrócić tydzień pracy w urzędzie, nie pogarszając jakości obsługi mieszkańców? Burmistrz Jerzy Hardie-Douglas twierdzi, że tak — i ma na to konkretny plan.
W najnowszym programie BedkaSzczecinekShow dowiemy się, jak realizowane są przedwyborcze obietnice burmistrza i co powiedzieć straży miejskiej, gdy założy nam blokadę na koło.
Ostatnia majowa sesja RM określana była jako bardzo ważna – ocena Raportu o stanie miasta, wotum zaufania dla burmistrza, absolutorium dla tegoż z tytułu wykonania (niewykonania) budżetu – bardzo ważne, jak mogłoby się wydawać, sprawy.
Jak powstają komentarze pod naszymi artykułami? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku programu „Betka Szczecinek Show”, w którym Marcin Betka bierze na warsztat kulisy internetowej aktywności pod tekstem o Walnym Zgromadzeniu Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Piszę do tych z Was, którzy w wyborach 15. października oddali głosy na demokrację, a nie poszli do urn w I turze wyborów prezydenckich. Do ludzi myślących, z otwartymi głowami w spojrzeniu na dobro kraju (w tym swój dobrostan).
Szczecinek, nasze swojskie miasteczko nad Trzesieckim, ma swój polityczny cyrk, a w roli konferansjera występuje Marcin Bedka ze swoim „Bedka Show”. W tym programie każdy odcinek to nowa salwa w stronę burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa i jego ekipy.
1 września pod lupą policji! Akcja w Szczecinku
Zdjęcie musi być bardzo stare, od wieeelu lat nie widziałem patrolu pieszego Policji, teraz wszędzie wjeżdża się samochodem...
Gość
09:03, 2025-09-02
BedkaSzczecinekShow#31: KPO W NASZYM MIEŚCIE!
licznik "co sądzisz na ten temat" hehehehehehehe
ciekawy
07:27, 2025-09-02
Zaginął 16-latek ze Szczecinka.
Ludzie czego wy cierpicie od tej rodziny szarganow.To są ludzie którzy chętnie pomogą innym osoba.A w was jest brak kultury i empatii.Macie brak zajęcia to popatrzcie e lustro kim jesteście??to ja wam odpowiem Rysio Kk...Tosia jesteście zwykłymi burakami które wychowuje ulica
Teresa
23:21, 2025-09-01
Zaginął 16-latek ze Szczecinka.
Szargan olej ta patologie niewychowana.To zwykle podmioty które są na bocznym torze
Gabi
23:17, 2025-09-01