Posiedzenie ostatniej (budżetowej) sesji Rady Powiatu rozpoczęło się niezwykle miłym i świątecznym akcentem, bowiem do Starostwa Powiatowego w Szczecinku dotarło Betlejemskie Światło Pokoju.
Starosta Krzysztof Lis oraz przewodniczący Rady Cezary Jankowski odebrali symboliczny płomień z rąk Komendanta Hufca ZHP w Szczecinku hm. Piotra Mikołajczuka.
W tym roku Światło przekazywane jest wraz z przesłaniem „Czyńmy pokój”. Warto zaznaczyć, że światełko dostępne jest dla wszystkich mieszkańców powiatu szczecineckiego.
[BANER]0[/BANER]
[ZT]35583[/ZT]
[ZT]35540[/ZT]
Czas na chill w szczecineckim parku!
Co za yebana dziura ta wiocha z poyebami na czele 🤣
Żenada
17:43, 2025-10-22
Czas na chill w szczecineckim parku!
Lewactwo nie zwalnia tempa
C
17:42, 2025-10-22
Nowe kosze na psie odchody w Szczecinku
A kibli dla ludzi nie ma,nie licząc płatnego syfu w parku
Stolce
17:40, 2025-10-22
Nowe pojemniki na cmentarzach. Co do nich wrzucać?
Faktycznie nieopisany, więc do czego służy. W dodatku straszą wysokimi karami. Lepiej omijać.
Ll
16:27, 2025-10-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz