Legioniści ze Szczecinka po raz piąty zorganizowali Dzień Dziecka, który odbył się w minioną sobotę. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Legią Warszawa i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7237"}
Piknik odbył się na terenie przylegającym do hali Ślusarnia, a impreza skierowana była głównie dla dzieci, ale dobrą zabawą zarazili się także ich opiekunowie. Legijny Szczecinek przygotował wiele atrakcji, które zapewniły radość i rozrywkę dla wszystkich uczestników.
Wśród zaplanowanych atrakcji znalazł się darmowy poczęstunek, w tym grill, ognisko, lody, popcorn, gofry oraz napoje. Dla wszystkich dzieciaków przewidziano słodycze, które z pewnością ucieszyły ich podniebienia. Nie zabrakło również konkursów, w których uczestnicy mieli szansę wygrać ciekawe upominki.
Dla najmłodszych były przygotowane liczne zabawy z animatorem, dmuchane zamki, piana wodna, malowanie twarzy i tatuaże. Impreza nie mogła się obejść bez wystrzałowych konfetti, które dodawały temu wydarzeniu jeszcze większego koloru i radości. Ponadto, odbył się także turniej w grę FIFA 23, w którym uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w wirtualnym świecie piłki nożnej. Całe wydarzenie było prowadzone przez niezawodnego DJ Przema.
Dzień Dziecka z Legią Warszawa organizowany przez Legijny Szczecinek po raz kolejny okazał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Wspaniała atmosfera, liczne atrakcje i radość na twarzach dzieci sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy wzięli w nim udział. Organizatorzy z pewnością mogą być dumni z sukcesu imprezy i cieszyć się z uśmiechów na twarzach najmłodszych mieszkańców naszego miasta.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nie chcą osiedla socjalnego w sąsiedztwie.
To od razu przy nowej lokalizacji niech postawia komisariat policji i jakas straz pozarna, zeby mieli blisko
PRECZ OD RACIBOREK!!
14:41, 2026-06-18
Nie chcą osiedla socjalnego w sąsiedztwie.
KALE SON wie. Zarabia za nic nie robienie 1 milion zł za 5 lat więc jest tylko nieco mniej bystry od Elona Muska. zapytajcie więc swojego GURU. Może wyślą ich rakietą na marsa?
V
14:23, 2026-06-18
Nie chcą osiedla socjalnego w sąsiedztwie.
Co się dziwicie. Ludzie potrzebują spokoju i poczucia bezpieczeństwa.Kazdy wie , że na Polnej tego nie było. Nie potrafili uszanować tego , co dostali za darmo. Inni muszą ciężko na to pracować . Wszyscy wiemy,co tam się działo. Nawet policja i straż miejska były bezradne. Zdziczenie i Patola.
A
14:01, 2026-06-18
Flaga Ukrainy będzie do końca wojny.
Izraelskie dzieci nie są godne, aby w ich imieniu wisiała flaga z Gwiazdą Dawida? Niby wykształcony, doktor, a zwykły antysemita.
Mosze
13:59, 2026-06-18