Zamknij
REKLAMA

Muzyczny korowód przeszedł ulicami Szczecinka [WIDEO]

21:56, 10.05.2022 | .
Skomentuj fot. iszczecinek.pl
REKLAMA

Muzyczny korowód przeszedł po raz kolejny ulicami Szczecinka. To znak dla mieszkańców, że w Szkole Muzycznej I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku rozpoczyna się rekrutacja.

We wtorkowe popołudnie muzyczny korowód złożony z uczniów, nauczycieli i rodziców przeszedł centrum miasta wywołując niemałe zamieszanie wśród mieszkańców. Taki był zresztą cel organizatorów – pokazać, że placówka właśnie rozpoczyna rekrutację i zaprosić na Dni Otwarte Szkoły, które odbędą się 11 i 12 maja.

Dni Otwarte w Szkole Muzycznej to okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną, indywidualnych konsultacji z nauczycielami instrumentalistami oraz nauczycielami przedmiotów ogólnomuzycznych. To także możliwość poznania Szkoły, obejrzenia sal lekcyjnych oraz poznania kadry pedagogicznej.

Podczas Dni Otwartych nauczyciele udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące toku kształcenia, warunków rekrutacji, sposobu przeprowadzania badań przydatności oraz egzaminów wstępnych, a także wstępnie ocenią predyspozycje słuchowe lub do gry  na instrumencie.

Przyszli kandydaci będą mieli również okazję obejrzeć z bliska instrumenty, dotknąć ich, a nawet spróbować zagrać.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%