Wiadomości Szczecinek - informacje i wydarzenia - iszczecinek.pl

Zamknij

Dodaj komentarz

Posadzili nowe drzewa w ramach Roku Ekologicznego na Pomorzu Zachodnim

. 07:16, 20.11.2021 Aktualizacja: 18:08, 17.10.2025
25 Posadzili nowe drzewa w ramach Roku Ekologicznego na Pomorzu Zachodnim fot. iszczecinek.pl

Kolejne drzewa zostały posadzone na osiedlu Zachód pomiędzy placem koncertowym a ulicą Polną. Nowe nasadzenia to część projektu realizowanego przez władze województwa zachodniopomorskiego.

Wielkie sadzenie drzewek to mocny jesienny akcent Roku Ekologicznego na Pomorzu Zachodnim. Samorząd województwa zakupił 300 sadzonek trzech gatunków: platan klonolistny, kasztan zwyczajny, surmia oraz ok. 5500 tui. Rośliny trafiają do 15 gmin w całym regionie.

W piątek w ramach akcji posadzono kilka symbolicznych drzew również w Szczecinku. To dopiero początek zadrzewiania zachodniopomorskich miast i miasteczek. Piątkowa akcja jest kontynuacją projektu „Pomorze Zachodnie – Zielony Region”, realizowanego z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (25)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

??

3 11

A wszystko po to , żeby taki półinteligent mial na co narzekać.

14:13, 20.11.2021

MarkoszMarkosz

2 8

A ile dałeś na te drzewka ??

17:23, 20.11.2021

PytankoPytanko

5 2

A ile dał słomkonogi z łopatą?

19:27, 20.11.2021

UpsssUpsss

9 1

Wyolbrzymiasz rangę, co najwyżej ejakulację męską i żeńską lub trudną do rozróżnienia płci :)

12:24, 20.11.2021

Śmiech do łezŚmiech do łez

10 1

I na granicy z białorusią słychać tylko szepty zachwytu...

13:46, 20.11.2021

GOŚĆ 1GOŚĆ 1

2 6

Jak tam pisowskie przejście dla pieszych na Narutowicza? Pół (nie)rządu pis i szefostwo województwa otwierało przed rozpoczęciem budowy.

15:46, 20.11.2021

UlalaUlala

3 4

Co ma PIS do otwarcia kibla idioto?

16:43, 20.11.2021

Pozostałe komentarze

GiryGiry

11 1

Jakie chude nóżki? człowiek słomka?

11:02, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

11 1

Kogo lub czego jest to promocja?!
Bez sensu.

13:24, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

567567

10 2

Kogo to widać na zdjęciach

13:40, 20.11.2021

ProtezaProteza

7 1

Jest mi bardzo smutno?nie ma dentysty na zdjęciach

13:44, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

GOŚĆ 1GOŚĆ 1

2 3

Do Ulala.
Widzę epitety, czyli argumenty się skończyły.
Czy ja piszę o kiblu, czy o cyrku jaki odwaliła golińska z resztą okolcznej PiSbolszewii na ul. Narutowicza?

18:18, 20.11.2021

??

2 9

Jeden gosciu na forum polemizujacy sam ze soba. Smutne. No coz, goscia dopadlo apathetic boredom.

14:21, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do luduDo ludu

5 1

Wziątek chorągiewka się znalazł. Szykujesz się do posłowania z ramienia PO?

16:03, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Smutek żalSmutek żal

2 6

Lewacy już wam pozostało tylko napinać żyłki na takich szarych forach jak to

16:45, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Niech rosna!Niech rosna!

12 1

Akcja jest fajna, ale to nie jest naturalne. Co tu sie dziwic, ze ludziska tak to negatywnie postrzegaja. Przeanalizujcie te scene:
1) Odziez - czy tak sie ludzie ubieraja do pracy fizycznej?
2) Kamery - czy kamery pomagaja w udanym sadzeniu?
3) Ludzie - ilosc osob do posadzonych juz kilku drzew oraz obserwatorzy.
I co? Jak cos jest sztuczne - to widac od razu, a sadzic trzeba z sercem.

17:56, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ślad węglowyŚlad węglowy

6 1

...i czy (?) przy okazji - wyrąbali kilkanaście potężnych drzew na obwodnicy, tak na wysokości CENBTROZŁOMU.

18:00, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

siarasiara

6 4

delfin pierwszy raz w życiu coś pożytecznego zrobił

19:26, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

gość gość

7 0

jedno drzewko zakopali , a w tym czasie krono kilka tysięcy .................

22:38, 20.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do ulalado ulala

4 0

a kto ma otworzyć kibelek jak nie szambo

00:02, 21.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%