Niedzielne popołudnie na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr 11 w pobliżu Dalęcina przyniosło kolejne utrudnienia dla kierowców. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Kierujący samochodem marki Ford Mondeo nie dostosował się do tymczasowej organizacji ruchu obowiązującej w miejscu prowadzonych prac drogowych. Mężczyzna pojechał na wprost, mimo zmienionego przebiegu jezdni, doprowadzając do czołowego zderzenia z Volkswagenem Passatem jadącym z przeciwnego kierunku.
Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Sprawa została zakwalifikowana jako kolizja drogowa.
To kolejne przypomnienie, że na odcinku objętym pracami przy budowie drogi ekspresowej S11 Bobolice-Szczecinek kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność. W wielu miejscach obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu, a dodatkowo wprowadzane są odcinki z ruchem wahadłowym sterowanym sygnalizacją świetlną.
Wraz z rozpoczęciem sezonu wakacyjnego natężenie ruchu na tej trasie znacząco wzrasta. To jedna z głównych dróg prowadzących w kierunku Koszalina i nad morze. Kierowcy powinni zwracać szczególną uwagę na oznakowanie, zachować większy odstęp od poprzedzających pojazdów i liczyć się z możliwymi opóźnieniami.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
242 tyś zł na osobę, taniej można było kupić kawalerki dla każdego. A tu mowa o dziennym pobycie dla 14 osób.
Gosc
11:53, 2026-06-22
Niebezpieczny wyjazd z Parsęcka.
Śmiechu warte... Oni dbają tylko wtedy jak są jakieś wydarzenia - dożynki czy inne bzdety... A na codzień tak zarośnięte,że strach wyjechać przez skrzyżowanie. Miejmy nadzieję,że zostanie to szybko ogarnięte nim dojdzie tam do poważnego wypadku.
Gość
11:50, 2026-06-22
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
Tylko ułomny urzędas mógł wepchać budynek w takie miejsce. Trzeba było u kogoś na działce w Trzesiece wybudować. Mają dużo miejsca...
AQQ
11:48, 2026-06-22
Bileciki do kontroli. Kontrolerzy poszukiwani
Czyli co? Mieszkaniec bez karty jest nic nie warty? A może bardziej wartościowy ponieważ płaci więcej. Jest was, urzędasów, dużo w tym "ratuszu" więc może jaśnie pan wyznaczać. 1,2,3 dziś bilety sprawdzasz TY...
AQQ
11:45, 2026-06-22