Zamknij
REKLAMA

Agrofirma Witkowo - Od pola do stołu

12:19, 14.12.2021 | .
Skomentuj

SPÓŁDZIELCZA AGROFIRMA WITKOWO to polska firma z tradycjami, której początki sięgają 1950 roku. Powstała jako jedna z pierwszych spółdzielni rolniczych na ziemiach odzyskanych na Pomorzu Zachodnim. Od niewielkiego zakładu gospodarującego w sposób tradycyjny – do wielkiej, nowoczesnej firmy, należącej do ścisłej czołówki polskich przedsiębiorstw rolnych.  Przez te wszystkie lata dokładamy wszelkich starań, aby produkcję rolniczą zamienić w produkt finalny, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

Filozofia marki oraz wysoka jakość oferowanych produktów wiąże się ściśle z ideą firmy - OD POLA DO STOŁU - to hasło, które dosłownie odzwierciedla nasz kierunek działania. 

Odpowiadamy za cały złożony proces produkcji. Uprawiamy, hodujemy, przetwarzamy i dostarczamy. Naszym atutem jest nadzór nad każdym etapem produkcji  dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów spożywczych.

Klienci Witkowskich sklepów mają unikalną szansę zakupu mięsa, wędlin, drobiu i jaj bezpośrednio od producenta, który swoim zasięgiem obejmuje cały łańcuch produkcyjny.

Siła naszej marki opiera się na wiedzy i ponad 70-cio letnim doświadczeniu.

AGROFIRMA to pewne źródło pochodzenia wszystkich oferowanych asortymentów.

Zapraszamy do śledzenia naszego facebooka firmowego Spółdzielcza Agrofirma Witkowo dzięki któremu będziecie z nami na bieżąco!

W ofercie wędliny, drób, mięso wieprzowe, wołowe, cielęce i jaja.

Codziennie dostawa świeżego towaru. Na życzenie klienta: plasterkujemy wędliny, ubijamy kotlety na stekownicy, mielimy mięso, pakujemy próżniowo.

Wyroby Agrofirmy cieszą się uznaniem m.in. ze względu na niepowtarzalny aromat i smak. Produkcja wędlin realizowana jest w oparciu o doskonałe receptury, z użyciem naturalnych przypraw: pieprzu, czosnku, majeranku. Smakoszom polecamy wyroby z grupy TRADYCJA, które smakiem i zapachem przypominają domowe wyroby wędliniarskie. Wszystkie wyroby TRADYCYJNE zostały wytworzone naturalną metodą, bez dodatku barwników i zbędnych konserwantów. Do produkcji wyrobów TRADYCYJNYCH użyto wyselekcjonowane, najwyższej jakości mięso. Wyroby Tradycyjne to satysfakcja smaku oraz trwałości. Na uwagę zasługują również produkty z grupy PREMIUM o wysokiej zawartości mięsa powyżej 90% , oraz wędliny z grupy „JAK DAWNIEJ”, o charakterystycznym smaku, który przywołuje wspomnienia z dawnych lat. Wszystkie te wyroby cieszą się zainteresowaniem wielu klientów. Produkty tworzone są w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki oraz sprawdzone receptury. Każdego dnia staramy się spełniać oczekiwania coraz liczniejszych Klientów i nie zawieść pokładanego w nas zaufania.

 

Witkowska wołowina kulinarna

pochodzi z bydła czystych ras mięsnych wyłącznie z własnej hodowli.

Witkowska wołowina jest wołowiną najwyższej jakości, nie jest anonimowa, a każdy element dodatkowo oznaczany jest z jakiej rasy i sztuki pochodzi. Jest krucha, delikatna i soczysta co ma decydujący wpływ na walory smakowe i kulinarne.

Agrofirma Witkowo jest największym w kraju hodowcą bydła mięsnego w sześciu czystych rasach: red angus, hereford, salers, limousine, charolaise i simentaler.

Świeże jaja

Kury rasy Lohmann Brown znoszące jajka, karmione są paszami wyłącznie z własnej mieszalni pasz w oparciu o własne uprawy zbóż. Skorupki są koloru brązowego, a jajko z wyrazistym żółtkiem. Jajka to niezwykle odżywczy i wartościowy produkt zawierający wysokiej jakości proteiny oraz witaminy i minerały. Dzięki nadzorowi na każdym etapie produkcji klient ma gwarancję jakości.

 

Zapraszamy do dwóch firmowych stoisk mięsnych w Szczecinku.

  • NETTO (po TESCO) przy ul. Koszalińskiej 82

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 7.00 – 20.00.

Telefon kontaktowy 506 015 810

  • KAUFLAND przy ul. Armii Krajowej 78a

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 7.00 – 21.00, sobota 7:00 – 20:00

Telefon kontaktowy 512 862 374

(ZAKUPY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

KONSERWATORKONSERWATOR

2 0

POLECAM produkty są ok
23:27, 14.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%