Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni było przyczyną kolizji, do której doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze krajowej nr 11 w pobliżu Wierzchowa.
Kierujący seatem na krętej drodze stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochodem podróżowały dwie osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
[ALERT]1568039017981[/ALERT]
Dino wchodzi na Koszalińską
Tam jest na dzień dobry infrastruktura do poprawy. Ludzie do Aldika jadą samochodami po przejściu dla pieszych. To raz a dwa według mnie jest tam już za gęsto i te Dino powinno być na Zachodzie a nie na Koszalińskiej.
Abc
16:42, 2026-01-21
Dino wchodzi na Koszalińską
Nasi lokalni specjaliści od planowania przestrzennego powinni siedzieć w więzieniu w Czarnem. Totalna głupota!!!
Rantanplan
15:03, 2026-01-21
Dino wchodzi na Koszalińską
Sklepów dużo, a człowiek najczęściej chodzi do jednego.
Trolek
14:29, 2026-01-21
WOŚP Szczecinek. Zobacz, co będzie się działo
nie dam i najgłośniej będę o tym krzyczał, na darmozjadów w czarnych sukienkach zresztą też nie daje, na Bąkiewicza i im podobnym z TV Republika również.
a no dajecie? :)
13:27, 2026-01-21
13 1
"Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni ". Uwielbiam ten tekst ??
5 1
Po coś tam ograniczenia stoją. Jak pociskał to i poleciał. Ma nauczkę.
1 1
Kubica by nie wypadł
1 0
Do jakiej kolizji tam doszło skoro w zdarzeniu brał udział tylko jeden pojazd? Po prostu wypadł z drogi
0 0
To była kolizja z drogą albo poboczem ?
3 2
Ludzie jakie my mamy drogi !!! Co to jest taka 11 , z 8 mln ludzi rocznie jedzie tą drogą w INNYCH krajach to by była wiejska droga . A jakimi samochodzikami !!! Małymi miejskimi autkami , starymi ... 120/140 km/h po takiej uliczce . Te państwo to porażka . Życzę wszystkim powodzenia !
5 1
To wracaj do Mozambiku
3 1
Że kiedyś doczekamy się na niedostosowanie się drogi do prędkości pojazdu ;p
5 4
Selekcja musi być
0 2
Selekcje zrób sobie w mózgu pajacu
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz