Zamknij
REKLAMA

Tragiczne skutki niedzielnego wypadku. Dziecko zmarło w szpitalu

10:21, 05.07.2022 | .
fot. MG
REKLAMA

Wracamy do tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 201 pomiędzy Gwdą Małą a Czarnem. Niestety wskutek obrażeń 6-letni chłopiec zmarł w szpitalu.

Jak doszło do wypadku?

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem jechał w kierunku miejscowości Gwda Mała. Nie zachował należytej ostrożności oraz bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył seata, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym pojazdem ford.

[FOTORELACJA]6694[/FOTORELACJA]

Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi. 46-letni kierowca VW i 29-letni kierowca seata, to mieszkańcy gminy Czarne. Kierująca fordem to 28-letnia mieszkanka Szczecinka.

W wyniku zdarzenia do szpitali w Pile, Szczecinku, Miastku i Bydgoszczy trafiło 6 osób. 6-letnie dziecko w stanie ciężkim zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Niestety pomimo starań lekarzy chłopiec zmarł.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku i jednocześnie apelują do zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę na drodze. 

Pamiętajmy:

  • o utrzymywaniu odstępu niezbędnego do uniknięcia zderzenia w razie hamowania lub zatrzymania się poprzedzającego pojazdu;
  • dostosujmy prędkość do zmieniających się warunków panujących na drodze;
  • o zwiększeniu uwagi i dostosowaniu zachowania uczestnika ruchu do warunków i sytuacji zmieniających się na drodze, w stopniu umożliwiającym odpowiednio szybkie reagowanie. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%