Zamknij
REKLAMA

Bezpieczniej przy barwickich drogach

08:02, 08.05.2020 | Aleksandra Kuśmierek / UM Barwice
Skomentuj
REKLAMA

Zarząd Dróg Wojewódzkich od wczesnej wiosny prowadził prace związane z wycinką oraz odwadnianiem rowów w pasie drogi wojewódzkiej 172 w kierunku Szczecinka oraz 171 w kierunku Starego Chwalimia.  Zadanie znacznie poprawiło estetykę przydrożnych zadrzewień, a przede wszystkim bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Po przeprowadzeniu prac związanych z wycinką oraz odwadnianiem rowów w pasach dróg wojewódzkich w kierunku Szczecinka oraz Starego Chwalimia, drogowcy przenieśli się na kolejny odcinek. Tym razem poprawiana jest estetyka przydrożnych zadrzewień w pasie drogi wojewódzkiej 171 w kierunku Czaplinka.

Władze gminy Barwice składają serdeczne podziękowania za wsparcie działania wicemarszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego p. Tomaszowi Sobieraj oraz dyrektorowi Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich p. Michałowi Żuber.

(Aleksandra Kuśmierek / UM Barwice)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

kierowcaBombowcakierowcaBombowca

4 0

Podziękowania za wycinkę krzaków? Droga z Barwic na Czaplinek jest w fatalnym stanie, tam trzeba generalnego remontu, a nie wycinania krzaczków! 08:42, 08.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WikWik

1 0

Nie obrażając nikogo to zdarzają się tam 👉muflony co niedawno z osła się na samochód przesiedli. Zresztą widać po wypadkach, brak wyobraźni a potem płacz! 09:25, 08.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Podziękowania...?Podziękowania...?

4 0

Kultura wyraża się także wdzięcznością. Zgoda.
W tego typu sytuacjach podziękowania to już chyba nadużycie formy nad treścią :) ?
16:39, 08.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA