W Grzmiącej oficjalnie otwarto Centrum Aktywności i Wolontariatu Seniorów. To nowe miejsce dla mieszkańców 60+, którzy chcą spędzać czas aktywnie, rozwijać pasje, korzystać ze spotkań ze specjalistami i działać razem z innymi. Gmina pozyskała na ten cel prawie 1,5 mln zł unijnego dofinansowania.