Zamknij
REKLAMA

Danuta Soroka otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej

11:04, 01.03.2021 | Starostwo Powiatowe
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

Ze względu na stan epidemiologiczny w kraju  uroczystość wręczania odznaczeń państwowych i Medali Komisji Edukacji Narodowej w Delegaturze Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w Koszalinie została przeniesiona z października 2020r., na  24 lutego 2021r. i przebiegała w ścisłym reżymie sanitarnym.

Pomimo obostrzeń, uroczystość miała wzniosły i uroczysty charakter. Gospodarzem wydarzenia był Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Bogusław Ogorzałek. Podczas uroczystej gali nauczycielom zasłużonym za zasługi w działalności na rzecz rozwoju oświaty, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej i za szczególne zasługi dla rozwoju oświaty i wychowania zostały wręczone odznaczenia państwowe i resortowe oraz Nagrody Ministra Edukacji Narodowej i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

W znamienitym gronie wyróżnionych nauczycieli za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania znalazła się także Pani Danuta Soroka - nauczyciel w Zespole Szkół nr 7 w Białym Borze pełniąca funkcję kierownika internatu, otrzymując Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym życząc  dalszych wielu sukcesów, a przede wszystkim zdrowia.

(Starostwo Powiatowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ANNA CHROMA FINANSOWANNA CHROMA FINANSOW

0 2

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: [email protected]
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI i Holandia, wstrzymaj się 14:35, 01.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 Monika. Monika.

0 2

Cześć :) Jestem młodą, wyzwoloną Kobietą, która lubi miło spędzać czas :) Jeśli jesteś Mężczyzną z zasadami, który ceni dyskrecję miło mi będzie Ciebie poznać:) Zależy mi, by nasze spotkanie przebiegło w wyjątkowej, magicznej wręcz atmosferze, dlatego kultura osobista jest istotną sprawą:) Zainteresowany? Napisz do mnie tutaj : http://milepanie.pl/monia69 16:30, 01.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%