4 czerwca br. w Świnoujściu odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Indywidualnej. W zawodach rywalizowali najlepsi zawodnicy reprezentujący wszystkie powiaty województwa zachodniopomorskiego.
Doskonale zaprezentowała się uczennica Gimnazjum w Barwicach - Sandra Woldt, która zdobyła tytuł mistrzyni województwa w rzucie dyskiem. Wygrała bezkonkurencyjnie posyłając dysk na odległość 33,67 m. Sandra trenuje w Klubie GULKS Barwice pod okiem Anny i Mariusza Kieling oraz nauczyciela wychowania fizycznego – Justyny Budzisz.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz