Zamknij
REKLAMA

Największa sieć kawiarni w Polsce będzie miała 14 punktów w Szczecinku

08:12, 04.12.2019 | a.d
Skomentuj fot. Marcin Szydlik / iszczecinek.pl
REKLAMA

W Szczecinku wkrótce będziemy mieli 14 nowych kawiarni. Wszystko za sprawą rozwoju sieci sklepów pod szyldem Żabka. Od trzech lat Żabka wdraża nowy format swoich sklepów. Nowoczesne i bardziej „cyfrowe” sklepy z kącikami „Café” docierają także do Szczecinka.

Obecnie w Szczecinku działa 14 sklepów Żabka.

-Dziewięć spośród wszystkich placówek w mieście działa w naszym nowoczesnym, zmodernizowanym formacie, a więc oferuje klientom także szeroki asortyment kącika Żabka Café ze świeżo mieloną na miejscu kawy, serwowaną w biodegradowalnych kubkach wykonanych z surowców roślinnych, a także z licznymi przekąskami na ciepło, m.in. hot-dogami, mini pizzą czy panini.

-informuje Biuro Prasowe Żabka Polska

Pozostałe sklepy przejdą modernizację do połowy 2020 roku. Dzięki temu w Szczecinku przybędzie 14 punktów gdzie będzie można kupić kawę. Będą to bardziej miejsca gdzie można iść „po” kawę, a nie „na” kawę, z uwagi na to, że nie znajdziemy tam miejsc siedzących.

Do żabki nie tylko na zakupy, po hot-doga i po kawę

Punkty Żabka Café to nie tylko zakupy i szybkie przekąski oraz kawa. Klienci mogą skorzystać również z pakietu Wygodnych Usług, czyli np. opłacić rachunki, odebrać i nadać paczki czy zakupić kupony Lotto.

Jak zostać franczyzobiorcą Żabki?

-By stać się franczyzobiorcą Żabki, należy być gotowym do prowadzenia działalności gospodarczej, posiadać niewysoki wkład własny w wysokości 5 tys. złotych i przejść pomyślnie etap rekrutacji. Podpisując umowę z naszą siecią, oprócz gwarancji minimalnego przychodu, wynoszącego przez pierwsze szczęść miesięcy 15 tys. zł przychodu podstawowego, franczyzobiorcy otrzymują „gotowy” do prowadzenia - w pełni umeblowany lokal z zatowarowaniem, a także liczne korzyści wynikające z naszego systemu franczyzowego, w tym dostęp do szkoleń czy rozwiązań technologicznych jak i marketingowych.

-podaje Biuro Prasowe Żabka Polska

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

SZPAGACIK_&SARCOSZPAGACIK_&SARCO

1 3

Gratuluję rozwoju i rozrastania się firmy cieszę się bardzo ogromnie z tego iż w Żabkach można kupić towar wysokiej jakości. Ja chcę i lubię to kupować oczywiście i jeszcze szczerze powiedziawszy od kilku lat polubiałem kawę. 17:32, 04.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

matrixmatrix

1 1

utrzymujac zabke utrzymujesz pis, partyjna zabka 19:15, 04.12.2019

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

komuchukomuchu

0 0

pomijajac fakt ze pis jest przeciw sklepom w niedziele ale co ja tam wiem 20:02, 04.12.2019


UchoUcho

1 0

To jest jakaś różnica między Pisem a pozostałymi partiami? Toć to ta sama klasa polityczna co reszta, różnice w szyldach i hasłach dla ubogich. Śmieszą nie krzyki demokracja czy wolne sądy, bo od PRLu były upolitecznione, poza ilością partii jest tak samo. Taka to demokracja stworzono przez komuchów, więc standardy są takie a nie inne. Panuje "naszym" czyli nasza partia, nasz interes. Państwo jest jak "szaberplac" dla polityków. 02:02, 05.12.2019


UchoUcho

0 0

Literówka w nowym słowie *naszyzm*, komililacja słów nasz i nazizm. 02:06, 05.12.2019


Klient Klient

5 0

Poprostu lecę już do Żabki.. Zwłaszcza na Koszalinskiej przy mechaniku.. Obsługa taka że nic tylko trzeba omijać ten sklep.. Za kasa Wielce obrazona właścicielka i jej przydupas ... Na szczęście mam wybór. Istnieją inne sklepy... Każdy ale nie ten.. Nie polecam 23:06, 04.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

olkaolka

1 0

Czyli Tadzio Rydzyk wraca do Szczecinka? :D 23:22, 22.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA