Pchle targi są prawdziwym rajem dla poszukiwaczy skarbów. To miejsce, gdzie można natrafić na niezwykłe przedmioty - perełki, niezależnie od tego, czy są to starocie, antyki czy nietypowe przedmioty. Jak było na niedzielnym pchlim targu w Szczecinku? Sprawdziliśmy.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7364"}
W niedzielę na szczecineckim rynku odbyła się kolejna edycja pchlego targu. Wydarzenie to jest organizowane przez Urząd Miasta, a pomysłodawcą był radny Jacek Brynkiewicz.
Pchli targ daje mieszkańcom możliwość wymiany lub zakupu różnorodnych towarów i produktów w atrakcyjnych cenach. Targ ten stanowi doskonałą okazję do pozbycia się niepotrzebnych przedmiotów oraz znalezienia czegoś interesującego dla siebie.
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=U6_Zi8f6WKs"}
Zobaczcie na zdjęciach co można było znaleźć na stoiskach.
coolkid12:26, 28.08.2023
Ludzie nie wiedzą co to pchli targ, powinny być tam rzeczy z domu, za 50 max 100zł, a nie niemieckie śmieci czy motocykl za 9500 !
Pozostałe komentarze
JJ08:25, 28.08.2023
byłem, w sumie spoko, szkoda tylko że większość to niemieckie śmieci a nie rzeczy ''z domu''
MOHER11:05, 28.08.2023
Sprawa ok ludzie sobie sprzedadzą ,tylko co do tych skarbów to nie wiem co autor miał na myśli ani skarbów ani rarytasów nie widziałem ,poza cenami z kosmosu maszynka do mięsa metalowa z czasów PRL cena 120-150 zł to na olx mam po 20-30 zł a nie po 120-150 a już wiem ona była wykładana skarbami a tak na serio kupiłem maszynkę do mięsa metalową na korbkę za 30 zł . ani razu od początku nie widziałem syfonu metalowego na naboje do robienia wody za to mam na olx za 35 zł taki syfon i bez wychodzenia z domu
Efka09:46, 04.10.2023
A ja popieram. Taką maszynkę mam od 45-u lat i jest przydatna w czasie awarii prądu, ewentualnie miksera. Jeśli jest popyt i zabawa to jest super.
Rumcyk11:08, 28.08.2023
Cykor siwołosy czubek wystawił stoisko z guzikami?
patomiasto19:07, 28.08.2023
te skarby nadają się na śmietnik a nie do sprzedaży.....bieda sprzedaje śmieci biedakom
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Bileciki do kontroli. Kontrolerzy poszukiwani
W całej Polsce ściągają ukraińskie flagi tylko w tym qrvidołku będzie się majtać na maszcie póki tego faceta nie pogonią ze stołka
Żenada
12:46, 2026-06-22
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
Rok się pie....lą i postawili pare ścianek
Buraki
12:18, 2026-06-22
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
242 tyś zł na osobę, taniej można było kupić kawalerki dla każdego. A tu mowa o dziennym pobycie dla 14 osób.
Gosc
11:53, 2026-06-22
Niebezpieczny wyjazd z Parsęcka.
Śmiechu warte... Oni dbają tylko wtedy jak są jakieś wydarzenia - dożynki czy inne bzdety... A na codzień tak zarośnięte,że strach wyjechać przez skrzyżowanie. Miejmy nadzieję,że zostanie to szybko ogarnięte nim dojdzie tam do poważnego wypadku.
Gość
11:50, 2026-06-22