Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla całego województwa zachodniopomorskiego przed silnym wiatrem w regionie.
Synoptycy prognozują wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z zachodu i północnego-zachodu.
Ostrzeżenie pierwszego stopnia (w skali trzystopniowej) obowiązuje w czwartek (27 stycznia) od godz. 18.00 do godz. 6.00 w piątek (28 stycznia).
Pogoda dla Szczecinka.
::addons{"type":"forecast"}
Możliwość wystąpienia zjawiska ocenia się na 80 proc. W związku z dynamiczną sytuacją meteorologiczną, ostrzeżenie może być aktualizowane.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mateusz Morawiecki w Szczecinku.
Ale tu 💩 się wylewa,was wszystkich powinno się powiesić i byłby spokój,tego was uczą w kościele?
X
20:42, 2026-06-16
BORNE SULINOWO. Ponad kilometr nowej trasy.
Widziałem temat o tym że w mieście Borne Sulinowo powstaje ścieżka rowerowa i to długa trasa Tylko w tym mieście jeździć dzień i noc bo to jest miasto czyste powietrze w lesie Sam bym chciał mieszkać w bornym sulinowe na emeryturze Pozdrawiam wszystkich serdecznie moim idoli z strony internetowej temat Szczecinek z 777 pieczeń trzeciego tysiąclecia od Boga ojca Człuchów
777 1 anioł *%#)!& C
20:30, 2026-06-16
Mateusz Morawiecki w Szczecinku.
Szczecinek to lewacko komunistyczna dziura od 1945 i chyba tak zostanie,kutas wam w mordy zabugowskie wsioki
Widły szkota
20:07, 2026-06-16
Tak zapłacisz za bilet w autobusie
Co oznacza miesięczny wieloprzejazdowy. Czy dotyczy jazdę każda linia czy tylko wybraną.
:(
19:46, 2026-06-16