Zamknij
REKLAMA

Co dalej z opieką psychiatryczna w Szczecinku i regionie? Spotkanie w starostwie

11:28, 10.06.2019 | a.d
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek, w szczecineckim starostwie odbyła się konferencja, której tematem były świadczenia w zakresie psychiatrii w powiecie szczecineckim. O aktualnej sytuacji w tym temacie mówił starosta Krzysztof Lis oraz prezes szpitala Radosław Niemiec.

W przyszłości opieka psychiatryczna miałaby być realizowana przez szczecinecki szpital, którego większościowym udziałowcem jest starostwo. Możliwość takiego rozwiązania potwierdził podczas konferencji Krzysztof Lis.

-Od samego początku stałem na stanowisku, żeby zrobić wszystko, aby mieszkańcom powiatu szczecineckiego zabezpieczyć dostęp do usług psychiatrycznych kontraktowanych przez NFZ. –mówi starosta.

W ramach Zakładu Opieki Psychiatrycznej „Salus” w Szczecinku funkcjonuje obecnie poradnia zdrowia psychicznego, psychiatryczna izba przyjęć, oddział psychiatryczny oraz oddział leczenia uzależnień. W przyszłości zadania te mógłby realizować szczecinecki szpital.

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

gośćgość

2 0

Panie starosto oprócz szpitala psychiatrycznego chcę wiedzieć co dalej z drugim specjalistą pulmonologiem jeden na tak zasyfione miasto przez kronospan to zbyt mało, codziennie przez nasze płuca przechodzi tony toksyn , które pozostawiają ślady w naszych płucach i nie tylko w płucach. Nie mamy siły siedzieć w 60 osobowej kolejce od godziny 14.00 do północy i dłużej nie przy tych schorzeniach. Z tarczycami w Szczecinku też nie jest dobrze , endokrynolog przyjmuje tylko prywatnie , nie wszystkich na to stać. Endokrynologa ,który przyjmował na NFZ zlikwidowało PO bo był ze znienawidzonego PIS, od tamtej poru nie zatrudniono nikogo.
Zaczynam podejrzewać ,że to kogoś celowe działanie by unicestwić jak największą ilość chorych mieszkańców Szczecinka tych biedniejszych a zamożniejszych zmusić do prywatnego leczenia. 06:40, 11.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA