Zamknij
REKLAMA

Zapowiedzieli zmiany w korzystaniu z karty. Trzeba uważać!

10:15, 21.02.2021 | Źródło: Money.pl
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com
REKLAMA

Klienci Revoluta muszą przygotować się na zmiany. Firma rozsyła informacje do klientów dotyczącą zmian w cenniku. Co się zmieni? 

Warunki korzystania wejdą w życie od 23 kwietnia i nie będą to zmiany na lepsze. Revolut zmienia politykę w kwestii prowizji, a przekonają się o tym użytkownicy kart i aplikacji. 

Stawki pójdą w górę. Podrożeć mają wypłaty z bankomatów i przelewy międzynarodowe.

W planie Standard, w przypadku transakcji gotówkowych, bezpłatne będzie jedynie pięć transakcji. Limit wypłat natomiast pozostanie zmienny. W dalszym ciągu będzie wynosił 800 złotych miesięcznie. 

Jak możemy przeczytać w informacji rozsyłanej klientom "oba limity obowiązują niezależnie od siebie". To oznacza, że opłata obowiązuje nawet w przypadku, kiedy przekroczysz jeden z dwóch limitów. 

Będzie to 2-procentowa opłata naliczana będzie od każdej wypłaty po przekroczeniu limitu. Jak informuje Revolut pojawi się również minimalna prowizja w wysokości 5 złotych.

- Oznacza to, że zapłacisz większą z dwóch kwot: 5 złotych lub 2 proc. wypłacanej kwoty - wskazuje firma. 

Zapowiedziane zmiany w mniejszym stopniu dotyczyć będą klientów, którzy korzystają z planów - Plus, Premium i Metal.

W ich przypadku pojawi się opłata minimalna. Ta ma wynosić 5 złotych. Nie zmienią się limity, a także liczba samych wypłat.

(Źródło: Money.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AlicjaAlicja

0 0

Masakra
Niedługo będę w Szczecinku. Znajdzie się jakiś miły Pan na spotkania bez zobowiązań? Dyskrecja gwarantowana. Szukam przygód. Napisz do mnie na http://bit.ly/sexala Czekam na wiadomość. 19:47, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlciaOlcia

0 0

Hej panowie, mam na imie Ola, niedługo skończę 30 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) bit.ly/ola91 15:23, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%