Zamknij
REKLAMA

OFERTA PRACY. Pracownik budowlany na terenie Niemiec

06:50, 21.03.2022 | .
REKLAMA

Jeśli…

 • jesteś entuzjastycznie nastawiony do pracy na budowie i lubisz tematy technologii i technik budowlanych
 • jesteś dojrzały emocjonalnie i życiowo i z chęcią weźmiesz odpowiedzialność za sumienne wykonywanie powierzonych Tobie prostych zadań na budowie
 • jesteś otwarty na podnoszenie swoich kwalifikacji, bo uważasz, że dzięki temu staniesz się lepszym fachowcem i będziesz zarabiał więcej
 • chcesz pracować w firmie, która opłaci Tobie dostęp do elitarnych szkoleń branżowych
 • chcesz mieć możliwość pracy w nadgodzinach, w tym dostęp do jeszcze lepiej płatnych delegacji
 • nie znasz języka niemieckiego, ale komunikujesz się po polsku

… to być może Ciebie szukamy.

Szukamy bowiem pracowników na stanowisku

Pomocnik Budowlany

Dołączą oni do naszych zespołów budowlanych na terenie Niemiec.

Jesteśmy niemiecką firmą budowlaną z polską kadrą pracowniczą. Specjalizujemy się w serwisie obiektów przemysłowych takich jak spalarnia śmieci w Berlinie. Przede wszystkim remontujemy budynki i kominy. Naszymi klientami są instytucje rządowe oraz władze niemieckich landów.

W naszej firmie wierzymy, że świadczenie coraz lepszych usług dla naszych klientów zaczyna się od doboru właściwych pracowników. Dlatego dbamy o dopasowanie do stanowiska i stosujemy niemieckie standardy kultury pracy.

Jak działamy?

Nie wymagamy kwalifikacji i doświadczenia w "budowlance". Przed rozpoczęciem pracy nauczymy Cię podstaw naszej pracy i zostaniesz zapoznany ze swoją ekipą. W składzie każdej ekipy znajduje się minimum jeden kierownik, który rozdziela prace i służy jako tłumacz z kooperantami niemieckojęzycznymi.

Chcesz spróbować?

Proponujemy Tobie „Umowę o pracę”. Przez pierwszy miesiąc na okres próbny. Następnie jeśli po miesiącu obydwie strony będą zadowolone to podpiszemy umowę „na stałe” czyli na czas nieokreślony. Dzięki temu otrzymasz dokładnie takie same prawa i obowiązki jak obywatel/pracownik niemiecki.

W związku z tym, że naszymi klientami są niemieckie instytucje to mamy pewność wypłat. Swoje wynagrodzenie otrzymasz do 10- tego każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.

Co zyskasz?

Na stanowisku Pomocnik Budowlany otrzymasz:

 • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości od 2000 do 3000 euro, w zależności od ilości przepracowanych godzin. Stawka na okres próbny wynosi 14 euro brutto na godzinę.
 • Możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń i certyfikowanych kursów, kończących się egzaminem państwowym. Np. warty 3.000 euro szkolenie na tzw. „alpinistów przemysłowych”, którzy stanowią elitę pracowników w naszej branży.
 • Darmowe mieszkanie na terenie Berlina.
 • Ubezpieczenie zdrowotne AOK, które uprawnia Ciebie i Twoją rodzinę do korzystania z niemieckiej służby zdrowia za darmo! W tym za leczenie wielu chorób, za które w Polsce płaci się setki tysięcy złotych.
 • Zameldowanie oraz nadanie numeru podatkowego w przypadku, gdy wcześniej nie pracowałeś na terenie Niemiec.
 • Możliwość założenia konta bankowego w Niemczech oraz zaciągnięcia kredytu.
 • Niemiecką emeryturę, zgodnie z wypracowanymi latami.
 • Kindergeld czyli zasiłek na każde dziecko w wysokości 203 euro miesięcznie.

W praktyce

Jeśli chcesz możesz pracować tylko podstawową liczbę godzin. Większość pracowników lubi nadgodziny i pracuje w nadgodzinach. Podczas rekrutacji premiujemy także chęć wyjazdów w delegacje. Zdarzają się wyjazdy na projekty, gdzie chętni pracownicy za nadgodziny i prace w święta ( różne awarie np. w Holandii) zarobili od 3500 do 4500 euro za miesiąc. Nie jest to regułą, jednak wyjazdy poza Berlin są częste i wiążą się z koniecznością usunięcia awarii. np. w Monachium. Wówczas jest dużo nadgodzin, a co za tym idzie wyższe zarobki.

Na wyjazdach do rożnych landów lub krajów EU zapewniamy transport, hotel oraz 30 euro dziennie dodatku na wyżywienie.

UWAGA!

Nie szukamy osób, które chcą pracować tylko dla pieniędzy i nie lubią "budowlanki". Im bardziej lubisz branżę budowlaną tym przyjemniej i łatwiej będzie pracowało się Tobie oraz całej Twojej ekipie.

Jeśli znasz choć trochę Niemców to wiesz, że cenią sobie punktualność. My także. Dlatego punktualnie zaczynamy pracę. Niedopuszczalne są spóźnienia oraz obecność w pracy pod wpływem alkoholu. Mamy jasne warunki i wymagania: chęć do pracy, odpowiedzialność, punktualność i rzetelność.

Chcesz do nas aplikować? Wyślij nam swoje CV na adres: [email protected]

Jeśli masz doświadczenie budowlane to wymień zakres Twoich ulubionych prac i technikę, którą stosujesz. Jeśli nie masz doświadczenia to o tym napisz. Pamiętaj, że nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem. Teraz Twój ruch. Wyślij nam swoje zgłoszenie jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia. O wynikach rekrutacji powiadomimy Cię najpóźniej do 4 kwietnia.

MSF Mecklenburgische Schornstein und Feuerfestbau KG

Chausseestr. 101

17321 Löcknitz

 +48 794 222 066 – polski numer telefonu, rozmawiamy po polsku

 +49 175 879 82 06 – niemiecki numer telefonu, rozmawiamy po polsku i po niemiecku

Email: [email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%