Zamknij
REKLAMA

SAPiK zaprasza dzieci na wakacyjne turnusy

10:50, 22.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury każdego roku przygotowuje propozycje letnich turnusów, aby urozmaicić dzieciom i młodzieży spędzane w mieście wakacje. Nie inaczej jest również i tym razem.

W tym roku hasłem przewodnim letnich spotkań będzie aktywność w rozmaitych formach. Samorządowa Agencja Promocji Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do wspólnego spędzenia czasu, oderwania się od komputerów i wykorzystania letniej przerwy od nauki w bardziej produktywny sposób – oczywiście z duża dawką atrakcji i dobrej zabawy.

Spotkania będą odbywały się w dwóch turnusach: od 11 do 15 lipca lub od 18 do 22 lipca. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 8.00 do 15.00. W programie organizatorzy przewidzieli m.in. wycieczkę do parku rozrywki w Zieleniewie, zajęcia sportowe i przyrodnicze, warsztaty teatralne, taneczne i plastyczne, warsztaty i pokazy chemiczne, zabawy na świeżym powietrzu (dmuchaniec, trampolina), a na zakończenie turnusu dyskoteka i pizza dla wszystkich.

Koszt udziału w jednym z turnusów to 300 zł. Organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, przekąski) , opiekę wykwalifikowanej kadry oraz ubezpieczenie NNW.

Zapisy na wakacyjne spotkania prowadzone  będą drogą internetową i rozpoczną się w poniedziałek, 27 czerwca od godz. 10.00. Wówczas na stronie internetowej www.sapik.pl udostępniony zostanie link umożliwiający dokonanie zapisu. Oferta skierowana jest dla dzieci od lat 7 z terenu powiatu szczecineckiego. Liczba miejsc ograniczona.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%