Zamknij
REKLAMA

Jak ubierać dziecko, aby było mu wygodnie?

12:51, 01.03.2021 | materiały partnera

Wydaje się, że nie dziecko nie może wyglądać elegancko i efektownie, aby jednocześnie było mu wygodnie. Tymczasem ubrania dla dziewczynki oraz ubranka dla chłopców można dobrać w taki sposób, aby z jednej strony dziecko mogło wyglądać dostojnie, z drugiej zaś nie czuło się niekomfortowo. Jak to zrobić?

Dobrze dobrany materiał

Ubranka dla niemowląt powinny być wykonane z przyjaznych, pozwalających skórze oddychać materiałów. Powodem jest fakt, iż niemowlę znajduje się przez większość czasu w pozycji leżącej, a sztuczne materiały sprzyjają powstawaniu odparzeń na pleckach czy na pupie. Ubranka dla noworodka i niemowlaka mogą być wykonane z bawełny, bio bawełny, dzianiny dresowej czy z lnu. Tego ostatniego materiału powinniśmy jednak unikać, jeżeli chcemy ubrać dziecko elegancko, ponieważ stosunkowo łatwo ulega on zagnieceniom. Ciuszki dla niemowlaka, które posiadają wiele zagięć, falbanek czy są podszyte grubą warstwą materiału wyglądają bardzo efektownie, jednak są one dla malucha niewygodne. Dlatego też najlepiej wybierać proste kroje, które dodają elegancji i klasy, lecz z drugiej strony pozwalają dziecku czuć się komfortowo. Ubranka niemowlęce można uzupełnić o ciekawe dodatki, na przykład czapeczkę lub opaskę w przypadku dziewczynek. 

Eleganckie ubranie dla dziewczynki

Ubrania dla dziewczynki, które mają zachwycić i pomóc wystroić małą księżniczkę, to od lat spódniczki i sukienki. W przypadku starszych dzieci możemy wybierać bardziej fikuśne ciuchy dla dziewczynek, jednak dla tych najmłodszych postawmy na proste i sprawdzone kroje. Oczywiście sukienki czy spódniczki mogą zawierać różnorodne wzory czy aplikacje, lecz równie dobrze sprawdzą się klasyczne, jednokolorowe modele. Pamiętajmy, że małe dziewczynki bardzo elegancko wyglądają nawet w zwyczajnych sukienkach, które są dla nich przede wszystkim wygodne i nie ograniczają ruchów. Możemy do nich dobrać sweterek bądź lekką kurteczkę czy marynarkę.

Eleganckie ubranie dla chłopca

Ubranka dla chłopca, w których maluch będzie czuł się dobrze i wyglądał elegancko, mają zwykle bardzo proste kroje. Mali chłopcy nie lubią bowiem stroić się w garnitury czy muszki. Eleganckie ubrania dla chłopaków to przede wszystkim spodnie i koszula, ewentualnie kamizelka zimową czy jesienną porą. Latem możemy zaś postawić na krótkie spodenki i koszulę - cała stylizacja będzie w iście brytyjskim, jakże modnym stylu. Nie warto męczyć dziecka noszeniem sztywnych kaszkietów, które mają dodawać elegancji. O wiele lepiej sprawdzi się prosta czapeczka jako dodatek do ubrań dla chłopca. 

Elegancja w stylu basic

Eleganckie ubrania dla niemowlaka, ciuchy dla dziewczynek czy ubrania dla chłopaków można wybrać w stylu basic. Są to proste, ale bardzo ładne i dodające stylu ciuszki, które przede wszystkim kochają najmłodsi. Nie opinają, nie wyglądają sztucznie, a wykonane są z najwyższego gatunku materiałów. Ubrania z linii basic to doskonały wybór zarówno na co dzień, jak i od święta. Elegancja w stylu basic niweluje problem zakupu ubrań dziecięcych "na jedną okazję". 

Zapraszamy na stronę: https://mybasic.pl/

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%