Zamknij
REKLAMA

Wypożyczalnie samochodów - co warto wiedzieć wynajmując auto?

09:58, 17.11.2020 | r.
Skomentuj materiał partnera

Podczas podróży służbowych czy wakacyjnych wiele osób decyduje się na wynajem samochodu i poruszanie się po obcym terenie za jego pomocą. Rozwiązanie takie ma wiele zalet, jednak należy uważać, aby przez przypadek nie złamać zasad, które dana wypożyczalnia narzuca na kierowcę. Sprawdź, co należy wiedzieć, aby wynajmowanie samochodu było bezproblemowe.

 • Samochody do wypożyczenia można spotkać w wielu miejscach. Najczęściej jest to wypożyczalnia samochodów na lotnisku.
 • Wypożyczalnie aut oferują pełną gamę produktów, niezależnie czy interesują Cię samochody typu SUV, czy samochody typu VAN.
 • Pamiętaj, żeby dokładnie zapoznać się z ofertą, którą wypożyczalnia aut oferuje. 

Wypożyczalnie aut można spotkać w wielu miejscach i zazwyczaj swoje filie mają również w centrach miast, jednak najpopularniejszym miejscem, gdzie można odebrać samochód, jest wypożyczalnia samochodów na lotnisku. Niezależnie czy interesuje Cię Warszawa Okęcie, Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, czy Wrocław Strachowice to na każdym z tych lotnisk znajdziesz szereg wypożyczalni samochodów. Co lepsze, możliwe jest odebranie auta w jednej lokalizacji, a zwrot w innej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wygodnie podróżować i realizować swoje cele wakacyjne czy biznesowe, bez potrzeby do powrotu do miejsca, gdzie wynajem aut miał miejsce.

Warto zaznaczyć, że niezależnie czy interesują Cię samochody osobowe, czy oczekujesz innego typu pojazdu, to dobre wypożyczalnie mają w swojej ofercie szereg pojazdów. Możliwe jest nawet wynajęcie busa, dzięki któremu będzie możliwość przemieszczania się dużej grupy za pomocą jednego auta! Oczywiście w gamach pojazdów znajdują się popularne SUVy, dzięki czemu wycieczka wynajętym samochodem w góry nie będzie stanowić problemu.

Pamiętaj jednak, że wypożyczalnie samochodów mogą różnić się polityką zwrotu samochodu i ubezpieczeniem. Podstawowe pakiety zazwyczaj nie zwalniają Cię z odpowiedzialności za szkody czy kradzież auta. Warto rozważyć rozszerzenie takiej ochrony, szczególnie gdy wybierasz się w tereny, które słynną z lekkomyślnych kierowców (np. Neapol). Innym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę, jest polityka pełnego baku podczas zwrotu samochodu. Większość dobrych wypożyczalni oferuje Ci samochód, który ma pełen bak i podczas zwrotu samochodu oczekują, że będzie on w takim samym stanie. Pamiętaj, że cena paliwa w umowie wynajmu zawsze będzie większa niż ta, którą możesz zastać na stacji benzynowej.

Aby uniknąć ukrytych opłat czy niekorzystnej umowy warto skorzystać z renomowanej firmy, jaką niewątpliwie jest Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car.

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Polska

Wynajem aut w Polsce i ponad 70 innych krajach!

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach:

 • Warszawa Okęcie
 • Wrocław Strachowice
 • Gdańsk Rębiechowo
 • Katowice Pyrzowice
 • Kraków Balice
 • Wrocław Strachowice

Wynajmujemy samochody:

 • osobowe
 • SUVy
 • VANy

Sprawdź szczegóły na https://www.enterpriserentacar.pl/pl/home.html

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam, znowu nadchodzi okres świąteczny. Ci, którzy skorzystali z nas, powinni wyjść i złożyć o nas świadectwo. Osoby potrzebujące pożyczki powinny już teraz skontaktować się z moją firmą.

Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemcem i świadczę usługi finansowe. Potrzebujesz szybkiej, długoterminowej lub krótkoterminowej pożyczki o relatywnie niskim oprocentowaniu już od 3%? Czy masz problem z ekonomią? lub czy Twój bank lub inna instytucja finansowa odmówił Ci pożyczki? Oferujemy bezpieczne pożyczki. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki, wyślij mi swoją prośbę e-mailem: [email protected] lub WhatsApp: +4915758108767

* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?
* Poszukujesz kredytów na realizację dużych projektów?
* Potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny?
* Potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele?

Jeśli tak, moja firma może ci pomóc. Świadczymy wszelkiego rodzaju obsługę pożyczkową.

* Możesz pożyczyć do 15 000 000 euro.
* Możesz wybrać od 1 do 30 lat na spłatę.
* Możesz wybrać plan spłat tygodniowych, miesięcznych i rocznych.
* Elastyczne warunki pożyczki.
* Możesz aplikować z nami w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź z nami ponownie za pośrednictwem tego adresu e-mail: | [email protected] | Lub WhatsApp: +4915758108767

Masz 100% gwarancję, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki.

Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Jesteśmy pasjonatami, aby liczyć się z włączeniem finansowym. Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne mają na celu zapewnienie wygody i wartości.

Dzięki Spotlight Global Financial Services możesz pożegnać się ze wszystkimi kryzysami finansowymi i trudnościami, ponieważ jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni

Gorące pozdrowienia
21:25, 17.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA