Zamknij
REKLAMA

Jak mądrze kupić, sprzedać lub wynająć mieszkanie? Wykorzystaj wycenę nieruchomości online!

14:38, 29.07.2020 | r.
Skomentuj

Planujesz zakup, sprzedaż lub wynajem mieszkania i zastanawiasz się, jak zorganizować go mądrze? To łatwe – pod warunkiem, że masz dostęp do kilku istotnych informacji. Szczegółowa analiza rynku jest niezastąpiona zarówno w przypadku początkujących, jak i doświadczonych użytkowników branży nieruchomości. Gdzie ją znaleźć? Poznaj urban.one i wykorzystaj nowoczesną usługę wyceny nieruchomości online! Sprawdź, co to jest i dlaczego może okazać się niezwykle pomocne!

Wycena nieruchomości online, czyli co?

Nowoczesne usługi wyceny nieruchomości online dostarczają Ci najważniejszych informacji o specyfice rynku nieruchomości w zaledwie kilka chwil! Dzięki nim dowiesz się, jaka jest realna wartość danego mieszkania, a także za ile sprzedaje się nieruchomości w okolicy. Co więcej, niektóre firmy, np. urban.one zagwarantują Ci również dostęp do danych o bezpieczeństwie lokalizacji oraz okolicznych miejscach użyteczności publicznej. Jeśli chcesz zakupić nieruchomość inwestycyjną, dzięki usłudze dowiesz się, jakie są wskaźniki opłacalności dla najmu krótko- i długoterminowego.

Na czym polega wycena nieruchomości online?

Z perspektywy użytkownika wycena nieruchomości online jest bardzo prosta. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje o danym lokalu, wystarczy, że wypełnisz kilka pól formularza z podstawowymi danymi. Następnie, zaawansowane algorytmy przygotują dla Ciebie raport, oparty na licznych danych, pochodzących z obecnych i archiwalnych transakcji rynkowych. Pamiętaj jednak, że kluczem do sukcesu jest wybór wyceny, która powstaje na podstawie rzetelnych informacji!

Wartościowe dane urban.one

Korzystając z wyceny nieruchomości online oferowanej przez urban.one, masz pewność, że otrzymane dane są rzetelne i dokładnie odzwierciedlają rzeczywisty stan rynku. Wynika to z faktu, że usługa korzysta z informacji, które pochodzą z oficjalnego źródła – Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości. Spis ten prowadzony jest przez starostwa i zawiera dane z aktów notarialnych podobnych transakcji oraz opinii wydawanych przez rzeczoznawców.

Wiele za niewiele – dlaczego warto skorzystać z urban.one?

Dlaczego warto wykonać wycenę nieruchomości online za pomocą urban.one? Usługa dostarczy Ci rzeczywistych danych, pomoże określić realną wartość lokalu i uwzględni wady i zalety jego lokalizacji. Dzięki niej podczas kupna, sprzedaży lub wynajmu mieszkania nie musisz korzystać z rad specjalistów, takich jak pośrednicy nieruchomości czy rzeczoznawcy. Co istotne, wycena urban.one kosztuje zaledwie 39 złotych, a jej efekty dostaniesz niemal natychmiast!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA