Zamknij
REKLAMA

Wynajem namiotów - dlaczego warto?

08:35, 21.01.2020 | materiał partnera
Skomentuj

Twoja firma bierze udział w targach, festynie lub koncercie? Czeka cię ważne wydarzenie plenerowe - takie jak ślub, pogrzeb czy komunia? Coraz więcej osób w takiej sytuacji decyduje się na przygotowanie pomieszczenia, które jest zadaszone oraz znajduje się na świeżym powietrzu. Dlaczego warto rozważyć wynajem namiotów eventów? Na co zwracać uwagę wybierając namiot?

Zalety namiotów eventowych

Namioty eventowe to niezwykle estetyczne oraz efektowne rozwiązanie - idealne niemal na każdą okazję. Zapewniają one ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak słońce, deszcz, a nawet silny wiatr. Mają też bardzo szerokie zastosowanie - są używane w hotelarstwie, handlu, gastronomi oraz na rodzinnych spotkaniach. Pomogą wyglądać profesjonalnie oraz zapewnią gościom lub klientom komfortowe warunki. Namioty zamontować można prawie w każdym miejscu. Organizując spotkanie, nie musimy więc czuć się ograniczeni wyborem miejsca. Coraz więcej firm oferuje też szeroki wybór modeli ekspresowych, które posiadają aluminiową konstrukcję i są niezwykle łatwe w montażu. Nowatorskie technologie gwarantują nam, że będą one też stabilne oraz niezwykle wytrzymałe.  

Wynajem namiotów czy kupno - na co się zdecydować? 

Popularność namiotów bardzo rośnie. Wiele osób zastanawia się nad tym czy lepszą decyzją jest wynajem namiotów, czy zakup ich na własny użytek? Oba rozwiązania mają swoje zalety. Jeżeli urządzamy większy event i chcemy korzystać z kilku namiotów naraz, warto rozważyć wypożyczenie ich. Obniży to koszty całego przedsięwzięcia oraz ułatwi nam przygotowania. Nie musimy szukać wtedy miejsca na przechowywane namiotów, ponieważ korzystamy z nich tylko wtedy gdy są nam potrzebne. Firmy, które zajmują się wynajmem namiotów, dbają również o ich doskonałą kondycję. Dzięki temu możemy być pewni, że są zadbane i eleganckie oraz zapewnią nam bezpieczeństwo. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na wynajem namiotów, które posiadają duże prostokątne okna, ścianki panoramiczne lub pełne, czy też drzwi, które zamykane są na zamek. Wiosną lub jesienią doskonałym rozwiązaniem jest przezroczysty dach, który wpuszcza do środka dużo światła, natomiast latem - przyciemniany, zapewniający ochronę przed promieniami słonecznymi. 

O czym warto pamiętać wynajmując namioty? 

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem namiotów, musimy zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem - szczególnie jeżeli potrzebujemy ich w większej ilości. Warto zwrócić uwagę na konstrukcje namiotu oraz na specjalne certyfikaty, które zapewnią nam poczucie bezpieczeństwa. Modele aluminiowe są zazwyczaj lżejsze, dzięki czemu są łatwe w transporcie. Niektóre namioty mogą być używane również podczas minusowych temperatur.  O czym jeszcze warto pamiętać? Niezwykle ważne jest staranne przeczytanie umowy dotyczącej wynajmu, co zminimalizuje ryzyko pojawienia się niespodziewanych kosztów dodatkowych. Sprawdzoną oraz zaufaną firmą, która cieszy się dobrymi opiniami jest Vitabri. Posiada ona w swojej ofercie namioty, które zapewniają trwałość, elegancki wygląd oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone