Zamknij
REKLAMA

SunCity – poznajcie miasteczko nowego festiwalu Sun Festival

13:33, 24.05.2022 | .
Skomentuj

Już w wakacje, a konkretnie w ostatni weekend lipca do Kołobrzegu zawita nowe, fenomenalne wydarzenie muzyczne. Sun Festival, czyli festiwal hip-hopowy idealnie wypełni tę gatunkową lukę na muzycznej mapie Polski. Pojawią się na nim artyści z samych szczytów list przebojów i serwisów streamingowych. Organizatorzy zadbali o stworzenie na terenie imprezy specjalnego miasteczka wypełnionego rozrywką i klimatycznym wystrojem.

Sun Festival, czyli „jedyne słońce które świeci w nocy”

Sun Festival 2022, to nowa impreza na koncertowej mapie Polski, ale można być pewnym, że zagości w na niej na długo. Mało tego, niedługo mówić o nim będą wszyscy. Wpływ na to będzie miało wiele czynników, ale przede wszystkim niesamowite miejsce w samym środku lata, topowi artyści, doskonale zagospodarowane otoczenie składające się ze strefy gamingowej, strefy mody, a w niej niezależne marki odzieżowe. To tylko kilka atrakcji, jakie planują organizatorzy. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu, po byłym lotnisku w Bagiczu, a miejsce imprezy będzie posiadało kilka scen, na których przez trzy dni bez przerwy grać będą znani wykonawcy.

Topowi wykonawcy

Na scenach Sun Fesitvalu 2022 staną najwięksi giganci sceny hip-hopowej w Polsce. Tutaj pobawicie się przy nutach Kękę, Tede, Pezeta, czy Palucha. Mało tego, obecnością swoją zaszczyci również niekwestionowany fenomen populturowy ostatnich lat – Taco Hemingway. Będzie też ulubieniec publiczności, pochodzący z wybrzeża Kizo. Dla fanów lżejszego grania na pewno też coś się znajdzie, bowiem w ten gorący, lipcowy weekend w Kołobrzegu zawitają Sobel i Smolasty. Nie zabraknie damskiej reprezentacji w mocnym składzie Margaret i Oliwki Brazil. Tę śmietankę muzyczną uzupełniają ukraińscy zwycięzcy tegorocznej Eurowizji, czyli Kalush Orchestra.

Zamów bilety na stronie: https://bilety.sunfestival.pl/

SunCity – miasto grzechu

Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka Suncity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową w której będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się też Strefa Mody, w której uczestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową. Do tego szykowane jest miejsce chillout, w którym każdy będzie mógł w sprzyjających warunkach odpocząć i zebrać siły na kolejną noc imprezowania z najlepszymi artystami.

Oferta noclegowa będzie podzielona na strefy różniące się od siebie standardem. Wszystkie jednak będą sprzyjać dobrej regeneracji. Zatem miasteczko SunCity z polami namiotowymi o wysokim standardzie oraz miejscem dla camperów w połączeniu ze specjalną infrastrukturą zamieni się w miasteczko festiwalowe, które pierwszych gości będzie mogło przyjąć od piątku 29.07.2022.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%