Zamknij

Migrena a biologia totalna

art. sponsorowany + 10:26, 19.08.2024 Aktualizacja: 10:26, 19.08.2024

Migrena to nie jest zwykły ból głowy. To nawracający, intensywny, przenikający ból, który może całkowicie izolować od prowadzenia normalnego życia i wykonywania nawet najprostszych codziennych czynności. Migreny mogą utrzymywać się od kilku godzin do nawet kilku dni. Co więcej, często bólom głowy towarzyszą dodatkowe objawy takie jak mdłości, zaburzenia widzenia czy nadwrażliwość na różnego typu bodźce.

Kilka słów o biologii totalnej

Totalna biologia to teoria, która wyjaśnia źródła wielu chorób i problemów zdrowotnych. Łączy je z problemami emocjonalnymi, psychicznymi i nierozwiązanymi konfliktami. Owe konflikty i zaburzenia emocjonalno-psychiczne wpływają na organizm w fizyczny sposób, powodując objawy chorobowe. Choroby, które doskwierają społeczeństwu to manifestacje wewnętrznych traum i konfliktów organizmu. Za pomocą biologii totalnej można dotrzeć do źródeł, które uruchamiają określone rodzaje bólu.

Migrena w totalnej biologii

Migrena totalna biologia postrzega ją jako efekt trwającego konfliktu wewnętrznego, który wpływa na określone obszary mózgu. Prowadzi to do powstawania silnych, trudnych do kontroli migrenowych bólów głowy. Konflikty bardzo często związane są z silnymi, negatywnymi emocjami lub problemami psychicznymi. Jako że zmiany pojawiają się w obszarze głowy, konflikt może wiązać się z niemożnością rozwiązania jakiegoś problemu, zrozumienia jakiejś sprawy, a nawet z problemem nauczania się czegoś. Wszak głowa to symbol mądrości, intelektu, sprawczości mentalnej. Migreny w totalnej biologii można rozpatrywać także na poziomie symbolicznym. Głowa powiązana jest z ojcem. Być może migreny to efekt utrudnionych, niewłaściwych relacji właśnie z ojcem? Głowa może także symbolizować kontakt ze światem. Podczas migreny często pojawia się wstręt na światło. A światło to symbol wyjścia z ukrycia czy stawiania czoła wyzwaniom. Być może migreny to efekt obaw, że sobie z czymś nie poradzimy.

Jak radzić sobie z migreną?

Najważniejsza kwestia to zrozumienie problemu. Znalezienie źródła konfliktu wewnętrznego lub problemu emocjonalnego. Pomocne może okazać się analizowanie emocji, szukanie przyczyn stresu, lęku. Warto próbować technik relaksacyjnych lub metod radzenia sobie ze stresem. Zagłębienie się w fundament zdrowia i świadomości według biologii totalnej pozwoli zrozumieć, dlaczego choroby manifestują się w ciele w postaci chorób i problemów zdrowotnych, co trzeba robić, aby uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości, a także jak postępować, aby choroba już nigdy nie powróciła.

(art. sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%