Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotni ranek na drodze krajowej nr 20, gdzie kierująca Volkswageniem jadąc od strony Szczecinka w kierunku Łubowa straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z jezdni. Pojazd uderzył w skarpę i zatrzymał się w rowie.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7481"}
Jak ustalono, młoda kobieta kierująca Volkswagenem jadąc od strony Szczecinka w kierunku Łubowa straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z jezdni. Pojazd uderzył w skarpę i zatrzymał się w rowie.
Pierwszej pomocy kierującej udzielili inni kierowcy, którzy najechali na to zdarzenie. Kobieta następnie trafiła pod opiekę ratowników.
Na miejscu interweniowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego i policja.
To już kolejne podobne zdarzenie w tym miejscu.
Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w tym miejscu. Jezdnia po opadach deszczu jest śliska, co powoduje, że kierowcy na łuku drogi wpadają w poślizg i lądują w rowie, mimo że jadą przepisową prędkością. Warto dodać, że w miejscu, o którym mowa, obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h.
::news{"type":"see-also","item":"32919"}
Lajkonik22:55, 04.11.2023
Wpadł do ROMU ??? Ale jak ? 🤣
Gość12:30, 06.11.2023
A co to jest ROM?
Rubin08:04, 05.11.2023
Rom wpadł do volkswagena
Pozostałe komentarze
gonzorro18:43, 04.11.2023
HAHAHA :D
Mors05:36, 05.11.2023
I z czego sie cieszysz baranie ? Chcesz żeby spotkało cos podobnego ciebie albo kogos z twojej rodziny ? Też sie będziesz cieszył wtedy ?
Gonzorro19:12, 05.11.2023
Mors, mnie to nie spotka, bo nie kupuję chińskich opon i jak stoi 70 to jadę 70. A barany niech oszczędzają na alegro i jeżdżą stówę. Pozdro.
Haha08:32, 05.11.2023
Może do rumu ktoś miał ciągoty
rom08:41, 05.11.2023
do romu czy rowu? poziom redaktorstwa niższy niż komentujących
Bałwan19:18, 05.11.2023
Co ma literówka z poziomem dziennikarstwa, panie perfekcyjny?
Gość 11:24, 05.11.2023
Selekcja trwa
Bastian 14:06, 05.11.2023
Ale tłuczyca ale tłuk
Wpadł do (s)romu16:40, 05.11.2023
Dobry tytuł, nie na co "(...) wpadł do romu" :)
Bulla 08:52, 06.11.2023
Rom w dom-znikną zegarki i dywan🤣
NeoCenzura?14:15, 06.11.2023
W grzeczny sposób, podtekstowo, pokazałem, że Redakcja nie spisuje sie w swojej robocie, wytknąłem brak informacji o0 lokalizacji na prawie 30 kilometrach drogi. I co? I nic! Nic nie ma - wpis zniknął.
A nie lepiej błąd naprawić niż niewygodne teksty likwidować.. jak w pisie?
.19:19, 06.11.2023
?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
242 tyś zł na osobę, taniej można było kupić kawalerki dla każdego. A tu mowa o dziennym pobycie dla 14 osób.
Gosc
11:53, 2026-06-22
Niebezpieczny wyjazd z Parsęcka.
Śmiechu warte... Oni dbają tylko wtedy jak są jakieś wydarzenia - dożynki czy inne bzdety... A na codzień tak zarośnięte,że strach wyjechać przez skrzyżowanie. Miejmy nadzieję,że zostanie to szybko ogarnięte nim dojdzie tam do poważnego wypadku.
Gość
11:50, 2026-06-22
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
Tylko ułomny urzędas mógł wepchać budynek w takie miejsce. Trzeba było u kogoś na działce w Trzesiece wybudować. Mają dużo miejsca...
AQQ
11:48, 2026-06-22
Bileciki do kontroli. Kontrolerzy poszukiwani
Czyli co? Mieszkaniec bez karty jest nic nie warty? A może bardziej wartościowy ponieważ płaci więcej. Jest was, urzędasów, dużo w tym "ratuszu" więc może jaśnie pan wyznaczać. 1,2,3 dziś bilety sprawdzasz TY...
AQQ
11:45, 2026-06-22