Wypadki i pożary Szczecinek | iszczecinek.pl

Zamknij

Dodaj komentarz

Ulica Kościuszki. Rowerzysta trafił do szpitala po zderzeniu z autem

. 12:37, 17.08.2023 Aktualizacja: 11:16, 17.10.2025
11 Ulica Kościuszki. Rowerzysta trafił do szpitala po zderzeniu z autem fot. Czytelnik

Około godziny 11:00 na ulicy Kościuszki w Szczecinku rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy. Kierujący jednośladem z urazem głowy został przetransportowany do szpitala.

- 43-letni rowerzysta został potrącony przez samochód marki ford, którego kierująca próbowała włączyć się do ruchu wyjeżdżając z ul. Głowackiego.

- mówi nam st. asp. Anna Matys, oficer prasowy szczecineckiej policji.

Rowerzysta po zderzeniu z samochodem upadł na ziemię doznając urazu głowy.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

::news{"type":"see-also","item":"33259"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (11)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pytanko2Pytanko2

0 0

Tak ten żargon mundurowych jak z PRL dramat nic samemu poprawnych trzech zdań wypowiedzieć oficer prasowy he he żart a co dopiero burek z patrolu ma do powiedzenia.

18:36, 19.08.2023

Pozostałe komentarze

FoggFogg

10 4

I very good

15:28, 17.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrolekTrolek

11 2

To już trzeci podobny przypadek w przeciągu ok. 3 miesięcy. Kierowca wyjeżdża samochodem z bocznej uliczki, a rowerzysta jedzie po chodniku, bez ścieżki rowerowej. Wnioski są łatwe do wyciągnięcia. Jak widać, nie dla wszystkich.

21:55, 17.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

lollol

1 0

Tam jest ścieżka pieszo-rowerowa.

20:48, 18.08.2023

OkoOko

1 0

Wincyj światła w dzień !

11:33, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Przejechane ponad 2mPrzejechane ponad 2m

4 0

Nowe Przepisy spowodowały brak wyobraźni rowerzystów, hulajnogowców i pieszych w tym co gorsza już i dzieci, których niczego nie uczą ich rodzice w zakresie ruchu drogowego. Wczoraj przejście dla pieszych przy sądzie, grupka dzieci może 10-11 lat na rowerach jadąc całym pędem ze 30-40km/h z chodnika wprost przez pasy na drugą stronę chodnika, ledwo udało mi się zatrzymać auto. Otworzyłem okno, krzyknąłem chłopcy to nie jest droga dla rowerów, ich reakcja cha,cha,cha, po czym ja uważajcie na swoje bezpieczeństwo i życie usłyszałem; spadaj frajerze. Gdzie są rodzice, Policja???

15:15, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%