Niecodzienne zdarzenie drogowe z udziałem czworonoga. W poniedziałkowe popołudnie na ulicy Kopernika pies wbiegł pod jadący samochód. Zwierzę utknęło pod pojazdem. Z pomocą ruszyli świadkowie tego zdarzenia.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7229"}
Do zdarzenia doszło przed godziną 16:00. Pod koła jadącego opla zza zaparkowanych samochodów wybiegł pies. Zwierzę wpadło pod samochód i nie mogło się samodzielnie wydostać. Na miejsce wezwano strażaków.
Świadkowie zdarzenie postanowili zadziałać jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Przy użyciu lewarka podnieśli samochód i wydostali spod niego rannego psa.
Zwierzę zostało poważnie ranne. Prawdopodobnie przy zderzeniu z autem doznało połamania tylnych kończyn. Strażnicy miejscy przewieźli psa do lecznicy.
Jędrek10:58, 06.06.2023
Ciekawe jaki mandat dostał właściciel?
Mordeczka 11:36, 06.06.2023
A co taki ciekawy jestes podać ci adres właściciela psa ?
Trolek11:49, 06.06.2023
Z tym mandatem, to racja. Oczywiście, bardzo mi szkoda zwierzaka, ale zasady obowiązują.
kaja11:59, 06.06.2023
Dlaczego policjanci i strażnicy miejscy mają twarze zakratkowane? Przecież to są urzędnicy publiczni !
Pozostałe komentarze
Man12:23, 06.06.2023
Pies uciekł dla zainteresowanych
...12:26, 06.06.2023
czyli niedopilnowany, jak uciekł.
Ograniczony14:19, 06.06.2023
Mi pod samochód wpadła kura i takiego zbiegowiska nie było, ale był rosół?. Szkoda zwierzaka, ale nie właściciela
Xd14:31, 06.06.2023
A kura to nie zwierzę?
g-a15:32, 06.06.2023
Czy to było na przejściu dla pieszych ? Jeżeli nie to ewidentna wina psa. Wtargnięcie na jezdnię i kropka.
ka-ja15:57, 06.06.2023
ten pies należy do ras uznawanych za niebezpieczne i biega bez obroży i smyczy??
Mordeczka 17:11, 06.06.2023
Ty też biegasz bez smyczy i bez kagańca
Xd18:03, 06.06.2023
A gdzie amstaffy są uznane za psy agresywne? Proponuję zanim się wypowiesz sprawdzić to chociażby na gov.pl tam jest wykaz psów zaliczanych do agresywnych
Xd17:49, 06.06.2023
A gdzie amstaffy są uznane za psy agresywne? Proponuję zanim się wypowiesz sprawdzić to chociażby na gov.pl tam jest wykaz psów zaliczanych do agresywnych
Gość 22:15, 06.06.2023
Amstaff to morderca ! Powinien chodzić w kagańcu! Zresztą tak jak i właściciel.
Czy to jest ten drań co skakał do ludzi ? Właściciel ledwo go utrzymywał na lince?
pis14:36, 07.06.2023
Do Mordeczki-Twoi "oponenci" mają rację,nie nakręcaj się.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
242 tyś zł na osobę, taniej można było kupić kawalerki dla każdego. A tu mowa o dziennym pobycie dla 14 osób.
Gosc
11:53, 2026-06-22
Niebezpieczny wyjazd z Parsęcka.
Śmiechu warte... Oni dbają tylko wtedy jak są jakieś wydarzenia - dożynki czy inne bzdety... A na codzień tak zarośnięte,że strach wyjechać przez skrzyżowanie. Miejmy nadzieję,że zostanie to szybko ogarnięte nim dojdzie tam do poważnego wypadku.
Gość
11:50, 2026-06-22
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
Tylko ułomny urzędas mógł wepchać budynek w takie miejsce. Trzeba było u kogoś na działce w Trzesiece wybudować. Mają dużo miejsca...
AQQ
11:48, 2026-06-22
Bileciki do kontroli. Kontrolerzy poszukiwani
Czyli co? Mieszkaniec bez karty jest nic nie warty? A może bardziej wartościowy ponieważ płaci więcej. Jest was, urzędasów, dużo w tym "ratuszu" więc może jaśnie pan wyznaczać. 1,2,3 dziś bilety sprawdzasz TY...
AQQ
11:45, 2026-06-22