Najechanie na tył zatrzymującego się na drodze auta to drogowy klasyk. Do takiego właśnie zdarzenia doszło w niedzielę na drodze krajowej nr 20 w Marcelinie, przy skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Godzimierza.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7020"}
Od strony Szczecinka jechały dwa pojazdy uczestniczące w kolizji. Kierujący volkswagenem passatem zwolnił z zamiarem skrętu w prawo. Niestety kierowca audi zagapił się i z impetem uderzył w tył volkswagena.
Po zderzeniu volkswagen „wypadł” na pobocze. Rozbite audi zablokowało częściowo drogę.
Na miejscu pracowali policjanci. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.
Henryk16:40, 06.02.2023
Ciekawe czy ten skręcający sygnalizował wcześniej o zamiarze skrętu czy jak większość włącza kierunkowskaz w momencie skrętu a potem miga miga wzorowo zgodnie z przepisami do zakończenia manewru.W praktyce gdy chce ktoś skręcić to najpierw hamuje i wtedy uważaj zapewne zaraz skręci.
Xx17:02, 07.02.2023
Król polskiej wsi i poszedł do rowu passat w TDI
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
242 tyś zł na osobę, taniej można było kupić kawalerki dla każdego. A tu mowa o dziennym pobycie dla 14 osób.
Gosc
11:53, 2026-06-22
Niebezpieczny wyjazd z Parsęcka.
Śmiechu warte... Oni dbają tylko wtedy jak są jakieś wydarzenia - dożynki czy inne bzdety... A na codzień tak zarośnięte,że strach wyjechać przez skrzyżowanie. Miejmy nadzieję,że zostanie to szybko ogarnięte nim dojdzie tam do poważnego wypadku.
Gość
11:50, 2026-06-22
Rośnie Centrum Mieszkaniowo-Opiekuńcze.
Tylko ułomny urzędas mógł wepchać budynek w takie miejsce. Trzeba było u kogoś na działce w Trzesiece wybudować. Mają dużo miejsca...
AQQ
11:48, 2026-06-22
Bileciki do kontroli. Kontrolerzy poszukiwani
Czyli co? Mieszkaniec bez karty jest nic nie warty? A może bardziej wartościowy ponieważ płaci więcej. Jest was, urzędasów, dużo w tym "ratuszu" więc może jaśnie pan wyznaczać. 1,2,3 dziś bilety sprawdzasz TY...
AQQ
11:45, 2026-06-22