Właśnie wystartowała dziesiąta edycja programu MasterChef, czyli telewizyjnego show, w którym kucharze amatorzy zamieniają się w mistrzów gastronomii. Program od pierwszych odcinków zrealizowanych jeszcze w 2012 roku cieszy się wielką popularnością wśród widzów i pozwolił zrealizować marzenia już kilkudziesięciu uczestnikom. Aktualna edycja show może okazać się dla mieszkańców naszego regionu szczególnie emocjonująca, a wszystko za sprawą znajomej twarzy na ekranie!
Jedną z uczestniczek show została bowiem pani Katarzyna Jezierska, mieszkanka Nosibądów w gminie Grzmiąca, zawodowo związana ze Szkołą Podstawową nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Pani Katarzyna jest nauczycielką, mamą piątki dzieci i oczywiście wielką entuzjastką kulinariów.
O możliwość awansu do kolejnych odcinków programu, rywalizowała aż z dwudziestoma ośmioma innymi uczestnikami, którzy wcześniej przeszli przez sito internetowego castingu. On-line pani Katarzyna zachwyciła przygotowując stek wołowy i mule. W studiu telewizyjnym doceniono ją natomiast za grillowany bakłażan z wędzonym boczkiem i parmezanem.
- To był fantastyczny wieczór. Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za ogrom ciepłych słów, wsparcie, kibicowanie. Aż sama się boję co będzie dalej - napisała na swoim profilu facebook – owym,dziękując wszystkim za doping.
Z jakim kolejnym zadaniem będzie musiała się zmierzyć i czym rozpieści podniebienia surowego jury, czyli Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana, przekonamy się w kolejnym odcinku, który zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00, na antenie TVN.
Za panią Kasię mocno trzymamy kciuki, zwłaszcza, że poza dobrą zabawą, zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę X polskiego MasterChefa.
OSTATNIE KOMENTARZE
Nocny wypadek pod Szczecinkiem.
Widziałem Ok świetny wasz temat o tym dziku kontra samochód na drodze krajowej nr 20 pozdrawiam serdecznie
777 1 anioł *%#)!& C
23:23, 2025-11-20
Alert IMGW dla Szczecinka
Dlaczego żadne Szczecineckie media nie informują o tragedii i nieudzieleniu pomocy dziecku w ośrodku na świątkach tylko TVN?
Nn
22:37, 2025-11-20
Szczecinek zakończył wybory zarządów osiedli.
Moim zdaniem to cenne, gdy zgłaszają się osoby gotowe do społecznej pracy. Dobrze, że udały się te wybory, a najlepszy zespół bezsprzecznie jest w zarządzie osiedla Pilska.
Gość
22:36, 2025-11-20
Trzy auta zderzyły się na Cieślaka w Szczecinku
Brak Mózgu i Wyobraźni
Crulix
21:30, 2025-11-20