Zamknij
REKLAMA

piątek, 04.10, godz. 19:00

SZCZECINEK / Kino Wolność

Bilety: Bilety do nabycia: Kup Bilecik Pan Bilet Sprzedaż stacjonarna Kasa Kina Wolność 94 712 83 01

  NASZ PATRONAT  

Dla fanów legendarnej grupy Pink Floyd dobra wiadomość! Już w październiku rusza jesienna trasa koncertowa z przebojami Pink Floyd!  4 października  o godz. 19.00  na scenie Sali Kina Wolność w Szczecinku odbędzie się multimedialne show, a w głównej roli największe hity z płyty The Wall i nie tylko.

Lubimy te piosenki, które znamy. Kochamy te piosenki, które kojarzą nam się z energią młodości i dorastania.

Szczególnie na koncertach. Widowisko Pink Floyd Live to z jednej strony sentymentalny powrót do kultowych przebojów w nowych aranżacjach, z drugiej – fantastyczna przygoda z poezją. A to dlatego, że  utwory z płyty „The Wall” zaprezentujemy w polskiej wersji.  Skąd taki pomysł ? Otóż przetłumaczone na język polski znane           i wielokrotnie nucone refreny, nieoczekiwanie nabierają większej mocy. Wyzwalają w publiczności nowe, silne emocje. - „Dzięki zespołowi Spare Bricks, który doskonale czuje klimat i charyzmę Pink Floyd, mogę słuchać na żywo ulubionych kawałków kilka razy do roku. Ich show to fantastyczny muzyczny zastrzyk energii, która wibruje we mnie jeszcze wiele dni po koncercie” – mówi jeden z fanów grupy.

Na widowiskach muzyki Pink Floydów wśród publiczności znajdziemy zarówno seniorów, jak i nastolatki, często zdarzają się rodzicie z dziećmi. Chcą oni pokazać młodemu pokoleniu muzykę, która ich wyrażała, kształtowała i była oknem na świat.

Spare Bricks funduje publiczności show na miarę wielkoformatowego koncertu, będącego jednocześnie muzyczną podróżą w czasie oraz nowatorskim widowiskiem.

Jesienne koncerty zagramy w składzie:

Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Witiak– perkusja.

Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad trzystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.

Nie chcę żadnych ramion wokół

Nie chcę prochów, by mieć spokój

Ktoś na murze pisał kiedyś to

Nie myśl, że chcę jeszcze czegoś stąd

Nie, nie myśl, że chcę jeszcze czegoś stąd

W końcu były to tylko cegły na mur

Każdy z was był jeszcze jedną cegłą na mur

Bilety do nabycia:

Informacje:

  • [email protected]  tel. 510 069 388
  • https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd/
  • www.muzykapinkfloyd.pl
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone