Około 160 słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku ze Szczecinka ma również zasłużone wakacje. Uroczyste zakończenie roku akademickiego odbyło się w miniony czwartek w Kronospan Design Center. Na uroczystości zakończenia roku byli słuchacze, zaproszeni goście oraz władze miasta.
Szczecinecki UTW ma już 18 lat. Prezesem stowarzyszenia jest Maria Łangowska, która poprowadziła zakończenie roku akademickiego. Tradycyjnie podczas gali wręczono statuetki super seniora, które w tym roku trafiły do Marianny Jamcewicz i Zdzisławy Matyśniak. Były też inne wyróżnienia m.in. Wiesław Suchowiejko otrzymał tytuł honorowego studenta UTW.
Dyplomy zakończenia roku szkolnego wręczali burmistrz Daniel Rak i jego zastępca Maciej Makselon. O oprawę muzyczną w wakacyjnych klimatach zadbał zespół Bell Canto, który swoim koncertem zakończył oficjalną część.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koniec osiedla socjalnego przy Polnej?
Czytam komentarze z ciekawości i myślę nie każdy kto tam mieszka pewnie zaniedbał i nie płaci za mieszkanie nigdy nie wiadomo co się stanie w życiu , znam osobę co tam mieszka i nie życzę nikomu ale też są ludzie ci mają gdzieś niszczą i im się należy ..., już dawno było wiadomo że na pilska mają przenieś osiedle , nieraz widzę jak zasiłek wpadnie to z Dino jadą taxi do domu z zakupami no dramat a potem po śmietnikach latają w biedrze i w polo no już polo nie ma , nie oceniam nikomu nie życzę takiego czegoś ale jak facet zdrowy pełny sił to moze popracować a nie na darach i śmietnikach lecieć
Gość
01:41, 2026-05-15
"Wapna" zmieniają się z dnia na dzień.
Zdecydowanie popieram pomysł. Za kilka miesięcy będzie to miejsce z którego mieszkańcy będą dumni. Co co było, ten syf, a to co jest już teraz to bajka. Podoba mi się wizualizacja, oby dało się wszystko zrealizować to będzie przepięknie.
Piotr
23:04, 2026-05-14
"Wapna" zmieniają się z dnia na dzień.
Ten filmik to raczej dowód zagłady tego miejsca
baca
22:40, 2026-05-14
"Wapna" zmieniają się z dnia na dzień.
A ja to lubię po wapnach pochodzić, upi erd Oli c się po pas w błocie. Najważniejsze że na łonie natury. Hej
Gość
20:09, 2026-05-14