Zamknij
REKLAMA

Muzy na dziedzińcu szczecineckiego Zamku

18:13, 03.06.2019 | br
REKLAMA
Skomentuj

Tym wydarzeniem artystycznym Szczecinek żył od kilku tygodni. Szykowali się na nie zarówno miłośnicy tańca jak i muzyki symfonicznej. 1 czerwca na dziedzińcu Zamku odbył się niezwykły spektakl muzyczny z udziałem orkiestry młodzieżowej złożonej z uczniów Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku oraz Musikschulzweckverband Koncentus w Neubrandenburgu i tancerze z KTT Aida.

Młodzież ćwiczyła od kilku tygodni, ponieważ nie zdarzyło im się wcześniej występować w duecie. Jak podkreślali organizatorzy, to bardzo trudne przedsięwzięcie, by połączyć na jednej scenie dwa żywe organizmy, które mają być od siebie współzależne.

Tego wieczoru dziedziniec Zamku zmieniał nie raz plenery, epoki i scenariusze przenosząc tym samym widzów do różnych baśni. Wszystko dzięki artystom, którzy występowali na scenie. Widzowie byli oczarowani spektaklem jaki obserwowali na scenie. Jak zahipnotyzowani dali się uwieść artystom. Po koncercie jeszcze długo, wśród zebranych słychać było słowa zachwytu i podziwu dla kunsztu zarówno muzyków jak i tancerzy.

Mamy nadzieję, że będzie kolejna edycja ponieważ dzięki takim muzom Zamek odżywa na nowo.

(br)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone