W piątek, 24 maja, w kinie Wolność odbędzie się I Festiwal Aktywności Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „Dzień Matki Niezwykłej”. Organizatorzy Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy oraz Szkoły i Placówki Terapeutyczne „Jaś i Małgosia” ze Szczecinka serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie.
Już od godziny 10:00 na uczestników festiwalu będzie czekać moc atrakcji. W programie m.in. spektakl „Kopciuszek” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinku, występ zespołu „Pasjonatki” a także Darii Adamczewskiej.
Na scenie kina zaprezentują się również wychowankowie OREW, a na zakończenie festiwalu zaśpiewa Bogdan Trojanek ze zespołem Terne Roma.
Celem przedsięwzięcia artystycznego jest przedstawienie szerszemu gronu odbiorców dokonań i osiągnięć artystycznych w obszarze kultury i sztuki, terapii poprzez sztukę, oraz rozwijanie kreatywności i ekspresji twórczej osób niepełnosprawnych.
Wstęp wolny. Zapraszamy w imieniu organizatorów.
Miasto sprzedało działkę w centrum.
Następny kurnik i chów klatkowy baranów + 3 dekady płacenia,a na koniec oddane 100% więcej,to jest biznes.
.
02:13, 2025-09-19
Czy w Szczecinku rodzi się nowa siła polityczna?
Ale piękny falstart! Pani ML razem z Organistą, Kolejarzem i Aptekarką wjechali na pełnej… tylko, że za dwa tygodnie ten baner obsrają ptaki, maile zasrają Nigeryjczycy oferujący miliony od zmarłego wujka-milionera. I tyle będzie z Burmistrz Magdaleny. Tyle co po mleczakach wyrwanych przez Radzia! Ale nie o tym. Chciałem powiedzieć, że ta grupa to *%#)!& w świecie, kozak w necie… Gdyby JHD był jakiejś u, to zrobiliby jedno wielkie G. Ale jak kota nie ma, to myszy harcują. Właściwie to szczury. Niech Jurek wraca, bo czas na deratyzację!
Wiesiek z Czesieki
23:59, 2025-09-18
Czy w Szczecinku rodzi się nowa siła polityczna?
Po ostatnim komentarzu wiadać o co poszło. Pani ze zdjęcia obraziła się, że nie została faworytą w grze o tron, a miało być tak pięknie.
Uśmiechnięty
22:55, 2025-09-18
Miasto sprzedało działkę w centrum.
I tak kawałek po kawałku Szczecinek jest sprzedawany. W budżecie miasta kasa jest ale tylko na dziś - jutro a za parę lat skąd będzie ? Znany deweloper opanował miasto i robi kasę , mieszkań przybywa a młodzi ze Szczecinka uciekają do większych miast gdzie jest lepiej płatna praca i łatwiej się urządzić. Tylko czekać jak w pewnym momencie biznes lokalowy stanie i mieszkania swieżo wybudowane będą pustostanami. Poczekamy - zobaczymy.
Biznes
22:05, 2025-09-18
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz