Zamknij

W ostatnich sekundach uratowali wynik

19:56, 08.08.2020 T.N Aktualizacja: 10:55, 09.08.2020
Skomentuj fot. PRK24.pl fot. PRK24.pl

Niewiele brakowało, a sobotnie spotkanie w ramach czwartej kolejki 4. Zachodniopomorskiej Ligi Piłki Nożnej zakończyłoby się zwycięstwem Gości. Od pierwszych minut piłkarze z Czaplinka zdecydowanie prowadzili w meczu z 5. drużyną w tabeli. W 23. minucie do bramki Gospodarzy trafił Jakub Kuzio.

Zawodnik z numerem "7" jeszcze kilkukrotnie w trakcie spotkania mógł podwyższyć wynik. Tak się nie stało. Z okazji w doliczonym czasie gry skorzystali za to Gospodarze. Po zagraniu ręką sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Maciej Maciejewski.

Za tydzień MKP Szczecinek zagra w Manowie z miejscowym Leśnikiem. Początek spotkania o 15.