Zamknij
REKLAMA

Udany start zawodników KSW Szczecinek w Pile

09:11, 05.03.2020 | a.
Skomentuj
REKLAMA

W Pile odbył się VII Turniej im.Tadeusza Pietrzykowskiego w Kicboksingu. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych. Zawodnicy startowali w kategoriach kadeta, juniora i seniora. W zawodach dobrze zaprezentowali się zawodnicy KSW Szczecinek.

  • W kat.wag -94kg seniorów 1 miejsce zajął Tomasz Dzimiński
  • Kadeci: kat.wag 63 kg 1 miejsce Michał Kasprzak
  • kat.wag +69 kg 1 miejsce Kacper Kuczko

Juniorzy: kat.wag -69 kg 1 miejsce Szymon Gaczyński najbardziej utytułowany zawodnik KSW Szczecinek z zawodników biorących udział w imprezie Mistrz Polski 2019 i członek Kadry Kadetów, w finale po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężył z Michałem Błotnickim dwukrotnym Mistrzem Polski z 2018 roku, stosunkiem głosów 2:1.Dla Szymona był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w dniach 22-23.03.2020r. W Płocku.

Trenerami zawodników są Krzysztof Pajewski i Zbigniew Sołtys.

(a.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 4

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę..

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! 04:31, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA