W sobotę 7 grudnia koszykarze EMET Basket Szczecinek rozegrali ligowy mecz w rozgrywkach młodzików młodszych. Gościliśmy drużynę Basket Koszalin.
Od samego początku spotkania nasi młodzi zawodnicy byli bardzo mocno zmotywowani i dominowali na boisku. Przede wszystkim dobra postawa w obronie , powodowała, że nasz zespół z minuty na minutę zwiększał swoją przewagę. – mówi Szymon Kiedel, koordynator EMET Basket Szczecinek.
Bardzo dobrze zaprezentowała się podstawowa piątka naszej drużyny (Tymon Rodziewicz, Jaś Klamka, Krzesimir Bedka, Paweł Zielenkiewicz i Maciek Kiedel). Nasza drużyna zasłużenie wygrała 95:68.
Trenerami EMET Basket Szczecinek są Piotr Wujtiuk i Szymon Kiedel
EMET Basket Szczecinek : Basket Koszalin 95:68 (33:16, 22:12 , 19:19, 21:21).
Zakaz odwiedzin w szpitalu w Szczecinku od 5 lutego
To co, wejście w biologicznym szambie na mordzie nie chroni ?
Bu-ha-ha-ha
15:32, 2026-02-04
Zmiany w Koalicji Obywatelskiej w Szczecinku.
Czyżby Klamka zapadła???
Tak pytam...
14:58, 2026-02-04
Zakaz odwiedzin w szpitalu w Szczecinku od 5 lutego
Czego się obawiają władze szpitala i starostwa, ze zablokowali komentarze pod artykułem o nowym bloku operacyjnym?
gość
14:49, 2026-02-04
Ciepłownicy biją historyczny rekord
A planeta płonie psia ich mać !
pol
13:44, 2026-02-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz